USD
3,6312
EURO
3,9262
ALTIN
145,3392

Yüksek Lisans Kademe İlerlemesi Dilekçesi

Memur ve öğretmenlere yaptıkları Tezli-Tezsiz Yüksek Lisansa karşılık olarak bir kademe ilerlemesi yapılır. Eğer memurlar her iki yüksek lisansı yapmışlarsa sadece birinden kademe ilerlemesi yapılır. Yüksek lisans kademe ilerlemesi için çalıştığınız kuruma ve okula dilekçe vermeniz yeterlidir. Öğretmenlerin dilekçelerini okula vermeleri kademe ilerlemesini hızlandıracaktır. Çünkü bazı öğretmenlerin İl/İlçe MEM’lere dilekçe verdikleri için işlemlerinin yapılmadığı durumlar […]

Yüksek Lisans Kademe İlerlemesi Dilekçesi

Memur ve öğretmenlere yaptıkları Tezli-Tezsiz Yüksek Lisansa karşılık olarak bir kademe ilerlemesi yapılır. Eğer memurlar her iki yüksek lisansı yapmışlarsa sadece birinden kademe ilerlemesi yapılır.

Yüksek lisans kademe ilerlemesi için çalıştığınız kuruma ve okula dilekçe vermeniz yeterlidir. Öğretmenlerin dilekçelerini okula vermeleri kademe ilerlemesini hızlandıracaktır. Çünkü bazı öğretmenlerin İl/İlçe MEM’lere dilekçe verdikleri için işlemlerinin yapılmadığı durumlar olmuştur.

Aday öğretmenlerin asil öğretmen kadrosuna geçtiğinde dilekçelerini vermeleri gerekiyor.

Memur ve Öğretmenler için yüksek lisans kademe ilerleme dilekçesi indirmek için tıklayın

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.