USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

Yusuf Tekin: Kopya Çekmeyenlere Bir Şey Olmayacak

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edin MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Kanal 24’te canlı yayın konuğu oldu. 2010 KPSS’nin iptal edilmesi sonrasında hakkıyla atanan memur ve öğretmenlerin büyük bir stres yaşadıkları konusu gündemdeyken bir açıklama da Yusuf Tekin Yaptı. 2010 KPSS’si ile yaklaşık olarak 45 […]

Yusuf Tekin: Kopya Çekmeyenlere Bir Şey Olmayacak

☞ Uygulamamızı indirerek; Öğretmenler için haber, sınav görevi ve özlük hakkınızla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edinGooglePlay

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Kanal 24’te canlı yayın konuğu oldu. 2010 KPSS’nin iptal edilmesi sonrasında hakkıyla atanan memur ve öğretmenlerin büyük bir stres yaşadıkları konusu gündemdeyken bir açıklama da Yusuf Tekin Yaptı.

2010 KPSS’si ile yaklaşık olarak 45 bin öğretmenin atandığını vurgulayan Tekin, “Kopya olayıyla ilgili savcılıktan daha önce isimler gelmişti bize. Biz o isimler hakkında gerekli ihraç işlemlerini yapmıştık. Bundan sonrada üzerinde yargı kararı olmayan ve kopya soruşturmasıyla ilgili olmayan öğretmenler için bir sıkıntı olmayacaktır. Bize isimler daha önce savcılık tarafından bildirildiği ve bizde ihraç işlemlerimizi yaptığımızdan hükümetimizin alacağı bir karar sonrasında kurumumuzu etkileyen bir durum olmayacaktır. Bu arkadaşlarımızın tedirgin olmasına gerek yoktur” şeklinde konuştu.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.