3251 Kadrolu Memur Alımı (Son Gün)

3251 Kadrolu Memur Alımı (Son Gün)

Devlet Personel Başkanlığı tarafından açıklanan 3251 memur alım başvurularında son gün. Lisans, önlisans, lise ve ilkokul düzeyinde 3 bin 251 memur alımları 10 Kasım cuma günü son buluyor.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından Sosyal Hizmetler kanunu kapsamında alınacak olan 3251 personel alımı kadroları Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın belirlediği hak sahipleri arasında gerçekleşecek. Sosyal hizmet modellerinden  sadece yararlananların  başvuruda bulunabildiği 3bin 251 personel kadrosu için son başvuru 10 Kasım 2017 tarihine kadar uzatıldı.

Sosyal Hizmetler kanunu kapsamında Devlet Personel Başkanlığı tarafından açıklanan bu ilanı başvuruda bulunacak olan ortaöğretim mezunları, önlisans mezunları ve  lisans mezunları için Kamu Personeli Seçme sınavına girmiş olmak şartı aranmakta. Atamalarda KPSS puan üstünlüğüne öncelik verilerek lise, önlisans ve lisans düzeyinde başvurular alınacak. İlkokul mezunu olanlardan KPSS şartı aranmayacak ve kuru usulü tercihlere göre yerleştirmeler yapılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor