Akdeniz Üniversitesi Formasyon Programındaki Boş Kontenjan İlanı

Akdeniz Üniversitesi Formasyon Programındaki Boş Kontenjan İlanı

Akdeniz Üniversitesinin resmi web sayfasında  formasyon programında boş kontenjanın bulunduğunu ve alımların yapılacağını duyurdu.

Boş kontenjana başvuruda bulunup da asil kayıt hakkı elde etmeyenler, asil kayıt hakkı kazandığı halde kayıt fırsatını kaçıranlar ve ön başvuru yapmayanlar başvuruda bulunabilecektir. Akdeniz Üniversitesi formasyonu için kayıt yaptırmak isteyenler kayıtlarını 4-6 Aralık 2017 tarihleri arasında yaptırabilirler.Bu tarihlerden sonra ek bir ön kayıt alımı yapılmayacaktır. Direk kayıt yapılacaktır. Sınırlı kontenjanlar dolduğu taktirde alımlar da sonlandırılacaktır. Kayıt yaptırmak isteyen adaylar öncelikle kayıt ofisinde gerekli belgeleri onaylatmalıdır sonrasında ise belirtilen ücreti yatırmalıdırlar. kayıtlar şahsen veya noter onaylı vekalet ile yapılacaktır.

Akdeniz Üniversitesi Pedegojik formasyon programına 2.-3.-4. sınıflar ile mezun olmuş öğrenciler başvuru yapabilecektir. Dersler hafta sonu yapılacaktır. İlk dönem ders başlama tarihi 27 Ocak 2018 olarak belirlenmiştir. ders bitiş tarihi ise 6 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor