Yararlı Siteler

Cemiyetleriniz İçin İsim Baskılı Yasinler

9k=

Ölüm yıldönümleri, cenaze törenleri, evlilik veya doğum cemiyetleri, önemli günlerde y6apılan kişisel veya kurumsal cemiyetler hepimizin önemli baktığı ve çok değer verdiği kıymetli törenler içermektedir. Özellikle önemli günleri mevlüt cemiyetleri ile taçlandırmak isteyenler pek çok farklı ve güzel etkinlikler tertip ediyorlar. Günümüzde mevlüt cemiyetleri ve mevlüt cemiyetleri içerisinde ikram edilen hediyelikler ön plana çıkıyor. Her ne kadar mevlüt cemiyetlerini çok önemsiyor olsak bile asıl hediyeliklerin anlam ve önemi ile daha fazla meşgul oluyoruz. Yapılan mevlüt cemiyeti, okunan kuranı kerim ve edilen duaların hatırlanabilir ve devamlılığı için en çok tercih ettiğimiz hediyeliklerden birisi yasin kitapları.

Yasin kitapları mevlüt cemiyetleri için oldukça şık bir hediye alternatifi. Kimin veya neyin adına okunuyor ise mevlütler, işte bu sebebine okunan durum veya kişinin uzun yıllar hatırlanabilmesi için isim baskılı yasin tercih ediliyor. İsim baskılı yasinler ön yüzünde ayrılmış olan bölüme isim ve tarih atılarak hazırlanabiliyor. Örneğin çok sevdiğiniz birinin vefatının ardından yapacağınız mevlüt cemiyetinde misafirlerinize dağıtacağınız isim baskılı yasin ile meftanın uzun yıllar hatırlanabilmesini ve mevzubahis yasin kitabı okundukça ruhuna hediye edilebilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda evinde yasin kitabı olmayanlar için oldukça güvel bir hediye vermiş olursunuz.

kadife kapli yasin detayİsim baskılı yasin kitaplarınız cemiyetleriniz için farklı ve profesyonel şekillerde hazırlanabilmektedir. Ucuzdan pahalıya ve kalite sıralamasına göre pek çok farklı isim baskılı yasin kitapları bulunmaktadır. Bütçenize uygun bir seçim yapabileceğiniz cemiyetleriniz için isim baskılı yasinler sayısına göre daha ucuz olarak bulabileceğiniz cemiyet hediyelikleri arasında yer almaktadır. Sayısı arttıkça fiyatı da düşen isim baskılı yasin kitaplarını sipariş ederken isim ve tarih belirtebilir veya dilediğiniz bir yazının ön kapağına yazılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm isim baskılı yasin kitaplarımız birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup, farklı boylarda bulabileceğiniz geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Cep boy, çanta boy veya rahle boy gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm alımlarınızı kredi kartına eşit taksitlerle yapabilirsiniz. Kapınıza kadar teslim edilen isim baskılı yasin kitaplarını online olarak sipariş edebilirsiniz. Detaylar İçin; https://www.cagrihacumre.com/yasin-kitaplari/isim-Baskili-yasin-Kitabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir