EBA Aday Öğretmen Günlük Sayfası Açıldı

EBA Aday Öğretmen Günlük Sayfası Açıldı

Milli Eğitim Bakanlığının oluşturduğu eğitimle ilgili materyal içeriklerinin yer aldığı Eğitim Bilişim Ağı olan EBA’ya aday-danışman öğretmen sayfası eklendi. Aday öğretmenler ilgili sayfaya ulaşarak öğretmenlik serüvenlerini günlük olarak paylaşabilecekleri gibi başka aday öğretmenlerin yazdıkları günlükleri de okuma şansları olacak. Aynı zamanda eğitimle ilgili materyal ve video içeriklerine de aday öğretmenlerin ulaşabilmesi amaçlanıyor. Aday öğretmen sayfasına […]

Milli Eğitim Bakanlığının oluşturduğu eğitimle ilgili materyal içeriklerinin yer aldığı Eğitim Bilişim Ağı olan EBA’ya aday-danışman öğretmen sayfası eklendi.

eba_aday

Aday öğretmenler ilgili sayfaya ulaşarak öğretmenlik serüvenlerini günlük olarak paylaşabilecekleri gibi başka aday öğretmenlerin yazdıkları günlükleri de okuma şansları olacak. Aynı zamanda eğitimle ilgili materyal ve video içeriklerine de aday öğretmenlerin ulaşabilmesi amaçlanıyor.

Aday öğretmen sayfasına girdiğinizde Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın aday öğretmenlere yazdığı karşılama mesajını görebiliyorsunuz. Karşılama sayfasında bu sayfanın aday öğretmenler için oluşturulduğunu ve öğretmenlerin aday öğretmenlik süresince günlük yazmalarını, fotoğraf ve video çekimlerini paylaşabilecekleri vurgulanıyor.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor