Eylül İl İçi Özür Grubu Atama Sonucu Oluşan Minimum Puanlar

Eylül İl İçi Özür Grubu Atama Sonucu Oluşan Minimum Puanlar

Eylül İl İçi Özür Grubu Atama Sonucu Oluşan Minimum Puanlar ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı ek olarak yaptığı Eylül il içi özür grubu yer değiştirme sonuçlarını son birkaç atamada da olduğu gibi çok hızlı bir şekilde açıkladı.

Atamalar sonrasında öğretmenler “2017 Eylül özür grubu yer değiştirme sonrasında oluşan taban puanlar” sorusunun cevabını merak etmektedir.

Daha önceki yıllarda MEB yer değiştirmeler sonrasında oluşan taban puanları açıklıyordu. Ancak son 2-3 yıldır yer değiştirme atamaları sonrasında oluşan minimum puanlar ilan edilmemektedir. Ancak yine de MEB’in atamalar sonrasında oluşan taban puanları ilan etme olasılığı bulunuyor. Bu atamalar sonrasında oluşan taban puanlar ilan edilirse hızlı bir şekilde sitemizden de paylaşım yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. lütfen bazı internet-haber siteleri gibi yapmayın. ÖRN: “Eylül İl İçi Özür Grubu Atama Sonucu Oluşan Minimum Puanlar” diye başlık atıyorsunuz biz de taban puanları görmek için tıklıyoruz “taban puanlar ilan edilirse hızlı bir şekilde sitemizden de paylaşım yapılacaktır.” açıklamasını görüyoruz. lütfen ama lütfen kandırmacaya girmeyiniz sadece kendinizi kandırırsınız. böyle başlıklar atmaya devam etmek hem müşteri hem güven kaybettirecektir.sitenizi, hızlı oluşunuzu, tarafsızlığınızı seviyoruz ilgiyle takip ediyoruz. lütfen bozmayın. iyi çalışmalar

    • Eleştiriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz. İlgili editör arkadaşı bu konuda uyardık. Tekrarı olmayacaktır.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor