Gazi Üniversitesi Formasyon Duyurusunu Yaptı

Gazi Üniversitesi Formasyon Duyurusunu Yaptı

Gazi Üniversitesi 2017-2018 güz dönemi formasyon duyurusunu yaptı.

Üniversiteden bir açıklama yapılarak 2017-2018 güz döneminde açılacak olan formasyon programına aday başvurularının alınacağını belirtildi. Gazi Üniversitesi formasyon ilanı ile ilgili ayrıntılar da yapılan duyuruda yer aldı.

Başvurular 25 AĞUSTOS 2017 – 8 EYLÜL 2017 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. Gazi Üniversitesi 4. sınıf öğrencileri ile tüm mezunlar başvuru yapabileceklerdir. Mezun öğrenciler için belirlenen kontenjanın %25’i diğer üniversite mezunlarına ayrılacaktır.

Açılacak olan programın toplam kontenjanı 2423 kişi olarak belirlenmiştir.

Ayrıntılar için TIKLAYINIZ

 

FACEBOOK FORMASYON İLANLARI SAYFASI

FACEBOOK FORMASYON GRUBU

TWİTTER’DAN TAKİP

Uygulamayı indirin, formasyon ilanları anında cebinize gelsin:

     

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

  1. cok faydali bir hizmet emegi gecen herkese cook tesekk ederiz..Yalniz benim ir sorum olacak.Gazi üniversitesi onlein basvuruda güvenlik sivresi veriyoruz buna ragmen dogrulanmiyo ne yapmaliym??

  2. Arkadaşlar gazi üniversitesine formasyon başvurusu yapabilen var mı. Hatalı bilgi girdiniz uyarısı veriyor sürekli

  3. Arkadaşlar gazi üniversitesine formasyon başvurusu yapabilen var mı acaba. Sürekli hatalı bilgi girdiniz uyarısı veriyor. Doğru girmeme rağmen

    • Bende 3 gündür uğraşıyorum bilgiler doğru ama hata veriyor ne yapmalıyız acaba aylardır gazi üniversitesini bekliyorum formasyon için! !!

  4. Aynen. Aynı durum bendede gerçekleşiyor arkadaşlar. Bir türlü başvuru yapamadım. Kaç kez denedim. Bilgilerim güvenlik falan doğru yazıyorum yani.

  5. gazi üniversitesi 2018 formasyon onlıne başvuru yapamıyoruz sistem sürekli hata veriyor İSİM VE SOYAD BÜYÜK HARLERLE YAZILAZAK yazmışlar…. BİLGİLERİ DOĞRU GİRMEMİZE RAĞMEN HATA UYARISI VERİYOR BAYRAM TATİLİ NEDENİYLEDE İLETİŞİMDE SAĞLANAMIYOR ACİLEN MÜDAHALE EDİLMELİ…. :/

  6. Aynı Sorunu bende yaşıyorum. ”Girdiğiniz Bilgiler uyuşmamaktadır” HATASI VERİYOR. Sorunu çözen olursa lütfen buraya yazsın.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor