Yararlı Siteler

Hazır Ofis Sistemleri

2Q==

 Firmanın uzun yıllardır hazır ofis oluşturma ile ilgili yapılan başarılı işler sayesinde adından sıkça söz ettirdiğini söylemek mümkün. 2006 yılında hizmete başlayan firma on üç yıldır müşterilerini hizmet sağlıyor.

 Firmanın 1900’e yakın farklı kurum ve kuruluşla çalışması müşteri memnuniyetini de ortaya koyuyor. Piyasa koşulları incelendiğinde oldukça uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren firma işleri yüzde yüz tamamlayarak çalıştığı kurumlara teslim ediyor.

 

 Firma Tarafından Sunulan Hizmetler

 Firma tarafından müşterilere sunulan çok sayıda hizmet bulunuyor. Firma, tamamladığı işleri hazır bir şekilde sunuyor. Kurduğu kurum veya kuruluş ile ilgili olarak hazır ofis sistemlerine ihtiyacı olan kişilerin bu hizmetini sunan kuruluşa başvuruda bulunması gerekiyor. Kurum ve kuruluşların belirttiği şekilde firma müşterilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda doğalgaz, telefon ve elektrik hatları bağlanarak müşterilere teslim ediliyor.

 Böylece müşteriler abonelik noktasında yorucu işlemlerle uğraşmadan işlemlerini kısa sürede tamamlıyorlar. Firma müşterilerin satın aldıkları ofisi farklı kombinasyonlarda hazırlayarak müşterilerin hizmetine sunuluyor. Müşterilerin satın aldıkları ofislerin büyüklüğü ve genişliğine göre iç dizaynı farklı şekillerde gerçekleştiriliyor. Modern bir görünüm kazanan ofislerde hem müşteriler hem de ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. İç dizayn olarak bakıldığında ofisin masaları, dolapları, koltuk takımları firma tarafından hazırlanıyor.

 

 Ofisin Kullanım Süresi

 Firma tarafından alınan ofislerde eksiksiz olarak her şey tamamlanır. Fakat tamamlanan işlere rağmen ofisin başka bir yere taşınması ya da büyük bir ofis tutulması gündeme gelebilir. Böyle bir durumun gündeme gelmesi halinde firma müşterilerine kiralama süresi ile ilgili olarak herhangi bir dayatma talebinde bulunmuyor. Bu durumda hazır ofis sistemlerinin güvenilirliğini ve ne kadar müşteri memnuniyetini ilke edindiğini gözler önüne seriyor.

 

 Ofis Ödeme İşlemleri

 Hazır bir şekilde ofis kurmak ya da ofis tutmak isteyen bireyler ofis ödemesi dışında herhangi bir ücret ödemiyorlar. Firmanın kiraladığı kira masrafı dışında müşteriler aidat, elektrik, doğalgaz ve boya badana işlemleri ile ilgili olarak da ödeme yapmıyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir