Yararlı Siteler

İzmir Lazer Epilasyon

Z

İzmir lazer epilasyon konusunda talebin oldukça yüksek olduğu alanlardandır. Siz de Mediderm ile iletişime geçerek en kısa sürede istenmeyen tüylerden profesyonel bir biçimde kurtulma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde cilt tipinden tüylerin kalınlığına kadar tüm detaylar göz önünde bulundurularak seçim yapılmaktadır. Firmamız konunun uzmanları ile iş birliği yaptığı için bu alanda tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir.

Lazer Epilasyon Zararlı Mıdır?

Başlıksız 1İzmir lazer epilasyon zararlı mı sorusu sıklıkla dile getirilmektedir. Diğer epilasyon yöntemleri ile kıyaslandığı zaman kalıcı bir başarı sağlayan tek yöntem olduğu fark edilmektedir. Konunun uzmanları tarafından uygulandığı zaman herhangi bir aksaklık meydana gelmeyecek ve cilde zarar vermeyecektir. Her ay tekrarlanan ağda ya da jilet operasyonlarındansa sadece belirli bir süre uygulanan ve kısa süreli çözüm sağlayan lazer epilasyonun daha tercih edilebiliri olduğu da uzmanlar tarafından dile getirilmektedir.

Beyaz Tenlilerde Hangi Tip Lazer Kullanılmalıdır?

İzmir lazer epilasyon seçeneklerine bakıldığı zaman beyaz ten rengine sahip olan kişilerin en kısa süre içerisinde Nd Yag ile sürece devam etmeleri çok daha verimli olacaktır. Bu noktada cildin genel yapısına en uygun olan sistem Nd Yag olacaktır. En ince ve sarı tüylerin dahi tespit edilip ortadan kaldırılmasında önemli bir etkiye sahip olduğu da görülmektedir. Bu yöntemin aynı zamanda yüz tüylerinde de oldukça başarılı bir çizgiye sahip olduğunun dile getirilmesi gerekiyor.

Lazer Epilasyon Sorunsuz Şekilde İşliyor!

Lazer epilasyonun seanslarında bir aksaklık meydana gelmediği müddetçe en kısa sürede tüylerden kalıcı bir biçimde kurtulabilirsiniz. Kısa sürede yüksek verimlilik yakalayabilmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Mediderm olarak konunun uzmanları ile iş birliği kurarak kliniğimize gelen tüm kişilerin memnun şekilde ayrılmasını sağlıyoruz.

Ücret Aralığı Nedir?

İzmir’de bu alanda hizmet veren diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman ne derece nitelikli ve uygun fiyatlı bir seçeneğin geçerli olduğu görülmektedir. En kısa sürede ve en kaliteli şekilde epilasyon adımını tamamlarken ek bir ücret ödeme ya da seans ücretinin dışında ek bir fiyatlandırmaya tabi olmanız da söz konusu değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir