Yararlı Siteler

Kalabalık Organizasyonlarınız İçin Tekne Kiralama

Z

İstanbul üzerinden hizmet veren Uluçay Yatçılık ile Tekne Kiralama organizasyonlarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz tekne hizmetlerinden oldukça kısa bir işlemin ardından sizlerde faydalanabilirsiniz. Eşsiz maviyle buluşabileceğiniz, İstanbul’un kalabalığından sıyrılabileceğiniz ve organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu turlar ile misafirlerinize de eşsiz bir anı yaşatabilirsiniz.

Uygun fiyatlar üzerinden faydalanabileceğiniz tekne hizmetlerinizde ihtiyaç duyduğunuz her imkana sahip olabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak yemekli veya yemeksiz olarak faydalanabileceğiniz bu hizmetlerde ikramlar da isteğinize bağlıdır. Personel yardımı da alabileceğiniz bu organizasyonlarınızda özel günlerinizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Gerek eşsiz İstanbul turlarınızı gerçekleştirebileceğiniz gerekse özel günlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu organizasyonlarda unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz mevsim, gün ve saatte faydalanabileceğiniz bu hizmetlerde, arayarak rezervasyon yapmanız yeterlidir. Her tarz organizasyonu gerçekleştirebileceğiniz tekne çeşitleri ile sizlerde çeşitli imkânlardan faydalanabilirsiniz. Hava koşulları fark etmeksizin her mevsim faydalanabileceğiniz bu Tekne Kiralama durumunda, kötü hava koşullarında tekne kapalı alanları da bulunmaktadır. Isıtma imkânı da bulunan teknelerde her durumuna özgün tekne seçimi yapabilirsiniz.

Davetlilerinize veya misafirlerinize eşsiz İstanbul turu yaptırabileceğiniz bu teknelerde, gezi, davet veya özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Ülkemizde 2001 yılından bu yana gezi hizmeti sunan Uluçay Yatçılık ile sizlerde geniş tekne filosundan seçim yapabilir, özel günlerinizde lüks bir hizmet satın alabilirsiniz.

Tekne Kiralama Süreci Nasıl İşlemektedir?

Tekne Kiralama süreci oldukça kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu hizmetten faydalanabilmek için kısaca tekneyi seçmeniz ve bizi aramanız yeterlidir. Tekne kiralamak için www.teknekiralama.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Kiralama işlemleri:

İlk olarak sizler için sunulan tekneler arasından seçim yapmanız gerekmektedir.

Seçim yapmanız sonrasında tekne acentesi olan Uluçay Yatçılık ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Seçmiş olduğunuz teknenin, istediğiniz tarihler arasındaki boşluk durumu kontrol edilir. Müsait olması durumunda ise tekne hakkında fiyat teklifi verilmektedir.

Fiyat konusunda acente ile anlaşmanız durumunda, ilk olarak bir ön ödeme yapılır ve tekne istemiş olduğunuz süreç içerisinde opsiyonlanır.

Ücretin geri kalanı, tekneyi teslim aldığınızda yapılmaktadır.

Tekne Kiralama İşlemiyle Neler Yapabilirsiniz?

Birçok farklı organizasyonu denizin mavisinde yapabileceğiniz bu hizmetten, oldukça büyük bir zevk ve keyif alacaksınız. Özel günlerinizi daha eşsiz bir anılara dönüştürebileceğiniz bu hizmetle misafirlerinize de hoş anılar yaşatabilirsiniz. Başlıca:

 • İş toplantılarınızı
 • Şirket gezilerinizi
 • Parti organizasyonlarınızı
 • Doğum günü kutlamalarınızı
 • Düğün organizasyonlarınızı
 • Kına veya Nişan organizasyonlarınızı
 • Sünnet Törenlerinizi
 • Yılbaşı organizasyonlarınızı
 • Okul gezilerinizi

Bu ve bunlar gibi birçok farklı organizasyonunuzu sizlerde Tekne Kiralama hizmetinden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.  Sizlere bu özel günlerinizde, deneyimli kaptan ve personelleri ile hizmet sunan Uluçay Yatçılık firmasında, yemeli veya yemeksiz olarak organizasyonlar düzeyebilirsiniz. Lüks bir hizmet alabileceğiniz bu hizmete uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

İstanbul üzerinden sizlere hizmet veren bu acente yardımıyla eşsiz İstanbul gezilerine katılabilirsiniz. Boğazından, Çengelköyüne kadar birçok olağanüstü manzarayı yakından inceleme fırsatı bulabileceğiniz, denizin kokusunu doya doya içine çekebileceğiniz ve huzuru bulabileceğiniz bu imkânlardan, kısa bir işlemin ardından sizlerde faydalanabilirsiniz. İstanbul üzerinden;

 • Boğaz turlarına çıkabilirsiniz.
 • İstanbul adalarına tur düzenleyebilirsiniz.
 • Kadıköy, Emirgan, Beylerbeyi ve Eminönü turlarına katılabilirsiniz.
 • Özel günlerinizi eşsiz boğaz manzarası eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kız kulesi ve Dolmabahçe gezileri yapabilirsiniz.

Kalabalık İstanbul plajlarından uzaklaşıp, daha serin ve daha temiz denize girme imkânına kavuşabilirsiniz. Misafirlerinize de eşsiz bir gün yaşatabileceğiniz bu hizmetlere uygun fiyatlar üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynak : https://www.teknekiralama.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir