Gündem

Kyani Sağlık Üçgeni Gıda Takviyesi Zamanı

2Q==

Etkili gıda takviye ürünleri ile sağlığınız için gerekli tedbirlerin tamamını alabilirsiniz. Bu konuda en etkin ürünlerin başında gelen Kyani Sağlık Üçgeni, Avrupa’da çok fazla kullanılıyor olmakla birlikte, ülkemizde henüz yeni bulunuyor. Özellikleri arasında üç ürün olmasından dolayı, hem vitamin, hem yağ asidi ve hemde hücre yenileme için etkin olan bir ürün zincirini kullanmış oluyorsunuz. Doğadan toplamış bitki özlerinin harmanlanması ile birlikte elde edilen bu ürün grubu sayesinde, daha sağlık ve zinde olabileceksiniz.

Kyani Sağlık Üçgeni Gıda Takviyeleri

Kyani Sunrise ; Sağlık üçgeninin ilk halkasını oluşturuyor. Aslında her biri birbirine bağlı olmasından dolayı, hepsini düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Bunları kullanmanız ile birlikte günü daha iyi geçireceğiniz için, en iyisini tercih etmenin avantajlarını da yaşayacaksınız. Sunrise ürünü vitamin gıda takviyesidir. Gün boyu zinde olmak ve bedeninizin ihtiyacı olan vitaminleri de buna göre almak mümkün olacaktır.

Hücrelerinizi Yenileyin, Tazeleyin ve Tamir Edin

Kyani Nitro ; ise oldukça önemli bir ürün olmakta ve hatta dünyada eşi benzeri bulunmayan takviye ürünleri arasında yer almaktadır. Hücrelerin zamanla yaşlanıyor olması ve sonrasında öldüğünden dolayı, bu da bizim hastalanmamıza ve rahatsız olmamıza neden oluyor. İşte Nitrik Oksit ana etkin maddesi olan Kyani Nitro sayesinde, kolaylıkla hücrenin içerisine etki etmesinin avantajları ile birlikte, hücreleriniz yenileniyor ve işlevini çok daha iyi yapıyor. Nitrik Oksit elementi vücut içerisinde gaz olması nedeni ile ve hücrelerin içerisine  etki ediyor ve hücrelerin tamir olunmasını sağlıyor.

Kyani Sunset Omega Ürünü

Kyani Sunset ; Vücudun üretemediği yağ asidini almanızı sağlıyor. Omega3 olarak da bilinen yağ asitlerini, Sunset ile alabiliyorsunuz. Oldukça etkin olması nedeni ile vücudun ihtiyacını karşılamış oluyor ve vücudun daha zinde olmasına imkan sunuyor. Yağ asitleri en fazla balıklarda bulunmakla birlikte, Kyani Sunset içerisinde de en fazla yağ asidi bulunan yağlardan alınan besinler kullanılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir