Gündem

Medyum Saliha Burç Yorumlarını Nasıl Yazıyor?

2Q==

Medyumlar gizemli dünyaların kapılarını bizim için aralayan aracılardır. Bu yazımızda sizler için bu medyumlar arasında tanınmış isimlerden olan Medyum Saliha Hoca ile ilgili bilgilere yer vereceğiz. Medyum Saliha hayatının hepsini büyüler konusunda yaptığı araştırmalara adamış biri olarak bilinmektedir. Medyumluk ve Medyum Saliha hakkında tüm merak edilenler yazının devamında.

Medyumluk denildiğinde insanların kafasında canlanan olgu genellikle korku filmlerindeki karakterleri andırmaktadır. Oysa Medyum Saliha Hanım ile karşılaştığınızda tüm bu yargıların yıkıldığını göreceksiniz. Medyumlar normal insanlar gibi günlük rutin yaşantılarına devam eden bireylerdir. Ancak onların birçoğu büyük bir aile geleneğinin disiplini ile yetiştikleri için konuştukça bu farkı görmek mümkün olmaktadır. Bilindiği üzere Medyum Saliha Hoca gibi spritüel ilimler ile ilgilenenler büyüler ve gizemli ilimler alanında uzmanlaşmış kimselerdir. Medyum Saliha’da bu sebeple kendisine birçok kişinin yardım almak maksadıyla danıştığını ifade ediyor. Bizim de gözlemlerimize göre insanlar medyumlar ile büyü konusunda daha çok irtibat kurmaktadırlar.

Ülkemizde meşhur olan papaz büyüsü gibi birçok farklı büyünün medyumlar tarafından yapıldığı ya da bozulduğu bilinmekte. Medyum Saliha Hoca, her devirde yapılması istenen bazı büyüler olduğundan da bahsetmekte. Özellikle aşk büyüsü gibi işlemler çoğu kesim tarafından özellikle talep ediliyor. Büyü gizemini merak eden ve bununla sonuca ulaşan sayısız insan bulunmakta. Bunların kimisi bağlama büyüsü kimisi de kara büyü gibi işlemleri yaptırmak ya da bozdurmak için medyum Saliha ile iletişime geçmekte. İnsanların bu taleplerine cevap vermeye çalışan medyum astroloji ve rüya yorumları ile de insanların yardımcısı olmaya devam ettiğini bildiriyor.

Medyum Saliha Burç Yorumları

Burçlar bilindiği gibi her kesimden inanın yoğun ilgisini çeken bir alandır. Astroloji ilminin konusu olan burçlar ile ilgili birçok yoruma rastlamak mümkün. Medyum Saliha burç yorumları denildiğinde ise birçok kişi tarafından tasdik edildiğine şahit olmaktayız. İnsanlar sevdiği kişinin burcu hakkında merak ettikleri ya da burç uyumu gibi meseleleri danışmak için medyum Saliha ile iletişime geçmektedir. Diğer bir yandan da gözlemlediğimize göre insanların günlük burç yorumları gibi konularda kendisini tercih ettiği de aşikardır. Medyum Saliha Hanım, günlük burç hareketlerini kişilerin yıldız haritasına göre tespit ederek yorumlarda bulunmaktadır.

Burç yorumları oldukça profesyonelce yapıldığı takdirde sonuçlarının verdiği bilgilerin doğruluğu sizleri hayretler içerisinde bırakabilir. Medyum Saliha burç yorumları ile ilgili kişiye özel bakımlar ile ünlü medyumlar arasında yer alıyor. Özellikle de on iki burç konusunda uzmanlığı ve büyü bozma konularında da burçlardan faydalanıyor olması dikkatlerden kaçmıyor. Hayat insanlar için garip bir kovalamacadan ibarettir diyor Medyum Saliha. Bu kovalamaca da bizleri bekleyen sorunlar ya da güzellikler de burçların etkileri ile de doğrudan ilişkilidir. Bir kimsenin oğlak burcu olması ya da aslan burcu olması o kişinin karakterini ve davranışlarını garip bir şekilde etkilemektedir. Burçlar bu sebepten ötürü her birimizin hayatında önemli yer tutmaktadır.

Medyum Saliha Rüya Tabirleri

Rüyalar hangi inanca mensup olursak olalım bizleri gerek psikolojik açıdan gerekse de birey ilişkileri açısından etkilemektedir. Medyum Saliha Hanım insanların rüyalar konusunda meraklı olmalarının temelinde bunun yattığını ifade ediyor. Medyum Saliha rüya tabirleri hususunda yorum yapabilmek için bu konuda ilim sahibi olunması gerektiğinin de altını çizmekte. Zira semavi dinlerde rüya yorumculuğu peygamber mesleği olarak da bilinmektedir. Medyum Saliha Hanım, elbette ki hayatımızı rüyalara göre şekillendirmememiz gerektiğini ancak olması muhtemel bir gelecek hususunda bize bilgiler verebilecek rüyaları da dikkate almamız gerektiğini belirtmektedir.

Medyum Saliha rüya tabirleri konusunun birçok ayrıntısı olduğunu belirtiyor. Rüya yorumlama ilminde her nesnenin ve olay akısının da anlattığı bir gizem olduğunu bizlere bildiriyor. Örneğin rüyada kedi görmek bizim için olumlu bir tabiri simgelerken başka birisi için de olumsuz olarak yorumlanabilmektedir. Kimi insan için rüyada köpek görmek kötü birisi olarak yorumlanırken kimi insanlar için de sadık dost olarak rüya tabiri yapılabilir. Medyum Saliha Hanım özellikle rüya tabiri yapılırken hikayenin kendisi kadar kişinin karakteristik özelliklerinin de bilinmesi gerektiğini ifade etmektedir. Medyum Saliha Hoca, çok kabiliyetli medyumlar rüya gören kişileri anında analiz edebildiği gibi en doğrusunun zahiri olarak kişinin yıldız haritasından bakılması olduğunu da sözlerine eklemektedir.

Medyum Saliha Dualar

Dua etmek insanoğlunun doğasında olan bir hareket biçimidir. Medyum Saliha dualar konusunda inanan ya da inanmayan herkesin tecrübeleri olduğunu da belirtmekte. Dua dini yaklaşımların da dışında görülmelidir. Zira İslam dini dua etmeyi emretmektedir ve Hz. Muhammed’de ümmetine bunu sıkça tavsiye etmiştir. Fakat insanın ne istediğini bilmesi ve ne zaman yapması gerektiği de adeta sır gibi saklıdır. Dualar özellikle mübarek gün ve gecelerde insanların çokça başvurdukları yöntemlerdendir. Kimi insanlar affedilmek için kimi insanlar da büyüler ve cinler ile ilgili belalardan korunmak için dualara sığınmaktadır. İbadetler de bir nevi dua mahiyetindedir.

Özellikle kandil geceleri İslam alemi için özel olduğundan dolayı, insanlar ibadet ve duaya yönelmektedir. Kadir gecesi gibi Kuran’da da müjdelenmiş geceler af dilemek için dua edilen gecelerdendir. Ancak bunun dışından büyü yapma konusunda kullanılan dualar da bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca aynı benzer duaların büyü bozma ritüellerinde de kullanıldığını ifade etmektedir. Tabi ki büyücülük konusunda kullanılan dualar normal dualar ile alakası olmayan halk dilinde dua diye adlandırılmış özel tılsımlar diye ifade edilebilir. Medyum Saliha Hanım, özellikle aşk büyüsü gibi işlemlerde bazı tılsımlı dualar da okunmakta demektedir. Diğer yandan insanların değişik ihtiyaçlarına cevap veren dualar da bulunmaktadır. Yağmur duası gibi birçok dua bunlara örnek gösterilebilir.

Medyum Saliha Gizli İlimler

Dünya bizim gördüklerimizden ibaret değildir diyor Medyum Saliha Hanım. Elimizdeki dini kaynaklar ve birçok alim tarafından da on sekiz bin alem olduğu hakkında görüşler sunuluyor. Medyum Saliha Hoca bunu reddeden materyalist kişiler olsa bile onların etkilendikleri maddeci dünya görüşünün sonunun geldiğini belirtmektedir. Çünkü gerek Avrupa’da gerekse Amerika gibi gelişmiş laboratuar imkanları olan ülkelerde boyutlardan dolayısıyla cinlerden ve diğer doğa üstü canlılardan da bahsedilmeye başlanmıştır. Medyum Saliha gizli ilimler bu konuyu binlerce yıldır içinde taşımaktadır diyor. Zira büyüler gibi insan aklının almakta zorlandığı durumların sırlı dualar ya da diğer bir adıyla da gizli ilimler sayesinde yapılabildiği de malumdur. İnsanoğlunun merakı onu bilinmeyene doğru sürüklemektedir.

Cinler konusunda haklılığı yapılan teknolojik araştırmalarla da kanıtlanmaya başlayan medyumlar, bilinmeyen binlerce alemin de kapılarından geçebildiklerini ifade etmektedirler. Medyum Saliha gizli ilimler konusunda maharetlerini kanıtlamış bir medyum olduğu için görüştüğümüz tüm danışanlarının saygı ve sevgisini kazanmıştır. Bu sebepten dolayı da insanlara gizli ilimlerin sırlı dünyaları hakkında yardımcı olmaya devam etmektedir. Yeri geldiğinde papaz büyüsü işlemleri yeri geldiğinde de burç yorumları konularında insanlara en doğru hizmetleri vermektedir. Büyücülük gelenekleri olarak da bilinen medyumluk, toplum içindeki sahte cinci hocalar sebebiyle yanlış anlaşılmaktadır. Medyum Saliha Hoca, bir medyum cinlerin oyuncağı değil onların insanlara verdiği zararı engelleyen kişidir diyerek bizleri bu konuda bilgilendirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir