Yararlı Siteler

Netatek ile Yüksek Güvenlikli Çözümler

9k=

Günümüzde teknolojinin ve mantığın gelişmesiyle üretilmiş olan güvenlik sistemleri yaşamımıza kolaylık kattığı gibi aynı zamanda güvenliğimizi üst seviyeye taşımak için geliştirilmekte. Özellikle son yıllarda yapılmış olan yeni yapılarda elektrikli kilit ve manyetik kilit gibi hem yüksek güvenlik sunan hem de sunduğu özellikler sayesinde daha pratik bir yaşam sürdürmemizi sağlıyor.

 

Güvenlik Teknolojileri

Güvenlik geniş bir ağı kapsadığından dolayı, güvenlik teknolojileri kategorisinde birden fazla güvenlik ürünü bulunmakta. Hepsinin asıl amacı güvenliği sağlamak olsa bile kullanım alanlarının farklılık göstermesinden dolayı ihtiyacınıza uygun kilit sistemlerini bulabilmeniz için öncelikle nerede kullanacağım? Sorusuna kendinizce cevap vermeniz gerekmekte.

image002

Yangın kapıları, geçiş sistemleri, bina girişleri, bankalar veya fabrika gibi alanlarda kullanabileceğiniz birçok güvenlik teknolojisi ürünü bulunmakta. Özellikle elektrikli kilit sistemleri düşük enerji tüketimi ile sizlere yüksek güvenlik sunmayı hedefler. Kilit karşılığı ile birlikte monde edilen elektrikli kilit sistemleri  ahşap, alüminyum ve PVC den yapılma kapılar için mükemmel uyum sağlar. Simetrik ve dar alanlar için dik yapılara sahip olan Gem Gianni markasına ait kilit karşılığı modelleri alanının en iyi kilitleridir.

Standart, mini, güvenlik, yangın, panik, ANSI ve Euro tip modelleri ile neredeyse kilit karşılığı ürünlerini tüm alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gem Gianni markasının Türkiye’de ki tek dağıtıcısı olan Netatek, uzun yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile en kaliteli güvenlik teknolojileri ürünlerini sizlere sunuyor. Farklı tipler ve ürün broşürlerini incelemek için netatek.com.tr web adresini ziyaret etmenizi önermekteyiz.

 

Manyetik Kontak

Güvenlik teknolojileri ürünleri arasında yer alan manyetik kontak modelleri gömme ve yüzey tip olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Plastik yapıya sahip olan manyetik kontak ürünleri tüm kartlı geçiş sistemleri ile entegre olarak çalışabilmekte.

Tercihen kullanımlarda metal kapılar tercih edilmektedir ancak farklı projeleriniz için sektörün lider firması olan Netatek’in web sitesini inceleyerek detaylı bilgi alabilir ve iletişim alanında ki formu doldurarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

image004

Netatek ile Yüksek Güvenlikli Çözümler” İçin 1 Sıkça Sorulan Sorular

  1. Tasmetu dedi ki:

    Bu değerli bilgiler için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir