Sağlık

No Touch Lazer Nedir?

Z

Göze temas etmeden yapılan bir lazer tedavisi olan temassız uygulama, geleneksel yöntemlere göre daha güvenilir bir lazer tedavisi uygulamasıdır. Günümüzde herhangi bir parçayı çıkarmadan veya göze girmeden dokunmasız bir uygulama olarak çok tercih edilmektedir. Doktor. Berkant Bozdağ’ın uzman doktoru tarafından uygulama büyük bir başarı ile gerçekleştirildiği için merkezimizden randevu alınarak el değmeden lazer göz tedavisi yapılabilmektedir.

No Touch Lazer Nedir?

No Touch lazer, gözle temas etmeden göz sağlığı sorunlarını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir teknolojidir. miyop ve astigmat gibi göz tedavilerinde başarı ile uygulanmaktadır. Touch DR lazer için fiyat yoktur. Hastalarımıza Berkant Bozdağ tarafından göz teması olmadan en uygun şekilde uygulanabilmektedir.

No Touch Tekniği Nasıl Uygulanır?

Göz rahatsızlıklarında uygulanan temassız lazer tedavilerinde önce damlalar dökülür ve hasta herhangi bir ağrı hissetmez. Ameliyattan sonra göze dokunmadan veya dokunmadan lazer ışınları ile tedavi yapılır. Hastanın tek yapması gereken yeşil ışığa bakmak ve bir dakika içinde bitti.

No Touch Lazer Yöntemi hangi hastalara uygulanabilir?

Doktor. Berkant Bozdağ Merkezi’nde hastaları muayene ettikten sonra, göz yapısı uygun olan herkese herhangi bir dokunsal tedavi uygulanamaz. Geçmişte katarakt ameliyatı geçirmiş, ince, düz kornea yüzeyine sahip kişiler için sorun değildir.

Akıllı Lensin Yararları ve Avantajları Nelerdir?

Akıllı lensler, lensin optik kalitesini artırarak kişinin görme sorunlarına çözüm olarak faydalı bir uygulamadır. Yakın, uzak ve orta odak seviyeleri sağlar. Ömür boyu gözde kalabilen ve yaklaşık 10 dakika süren ve dikişe gerek kalmadan yapılabilen bir uygulamadır.

Akıllı göz içi lensi kimlere uygulanabilir?

Katarakt ameliyatı olmuş herkese herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan akıllı göz içi lensleri uygulanabilir. Doktor. Akıllı lensler uzmanımız Berkant Bozdağ tarafından güvenle uygulanabilir.

Akıllı Lens Fiyatları

Akıllı lens maliyetleri diğer uygulamalarda olduğu gibi belirli faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Akıllı lens fiyatları genellikle yapılacak lens uygulamasının türüne göre merkeze, uzman hekimlere ve hastalara göre değişiklik göstermektedir. Doktor. Berkant, Bozdağ Center’da hastalarına çok uygun fiyata akıllı lensler uygulayarak memnuniyet elde ediyor.

Göz Kapağı Yaşlanma Belirtileri Nelerdir?

Yaşlanma belirtilerinin ilk kez görüldüğü gözlerde alt veya üst göz kapağına kozmetik işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir. Yaşlanma belirtileri, levye çizgileri, renk değişiklikleri ve şişmiş göz kapakları şeklinde ortaya çıkar.

Göz Kapağı Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Üst göz kapağı ve alt göz kapağı dahil olmak üzere kozmetik işlemler farklı yöntemlerdir. Sarkma ve sarkma gibi problemlerin tıp uzmanları tarafından giderildiği kozmetik uygulamalarda kullanılacak yöntemdir. Doktor. Berkant Bozdağ tarafından hastalara uygulanan kozmetik işlemler en doğru yöntemlerle yapılmakta ve olumlu sonuçlarla hasta memnuniyeti not edilmektedir.

Göz Kapağı Estetiği Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Kozmetik uygulamalardan sonraki süreç bakım açısından oldukça kolaydır. Müdahalelerden önce uzman doktorların tavsiyeleri doğrultusunda uyarlanmış bir süreç başlatılır. O zaman kozmetik kullanmadan güneş kremi bakımı yapmak yeterlidir.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları

Göz kapağı estetiği fiyatları tercih edilen yönteme ve problemin konumuna göre değişmektedir. Bu durum için kesinlikle Dr. Berkant Bozdağ’ın incelemesi ve detaylı fiyat bilgisi alması önemlidir. Merkezde uygun ve uygun maliyetli teknikler kullanılarak estetik ameliyatlar yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.