Yararlı Siteler

Sergen Yalçın Ozan Tufan’ı İstiyor!

2Q==

Beşiktaş ve Fenerbahçe, Ozan Tufan-Adem Ljajic’in değiş tokuşunda anlaşma yaptı. Ancak Bosna Hersek’li oyuncunun sarı-lacivertliler için 3 milyon 200 bin Euro yıllık ücretinin fazla olması üzerine transfer askıya alındı.

Beşiktaş’ta transfer çalışmalarını Sergen Yalçın’ın talepleri doğrultusunda devam ederken, N’Sakala ve Welinton’u bitiren kara kartallar Fenerbahçe’den Ozan Tufan ile el sıkıştı. Yalçın’ın ısrarla istediği milli futbolcu için Fenerbahçe’ye Adem Ljajic’i teklif eden Beşiktaş, olumlu yanıt aldı ancak transfer beklenmedik şekilde engellendi. Bunun sebebi ise Fenerbahçe’nin TFF ile transfer limitinde yaşadığı çıkmazlık.

Fenerbehçe’de yönetim için Adem Ljajic’in yıllık 3 milyon 200 bin Euro ücretinin fazla olduğunu ve bu takasın şimdilik askıya aldığı bildirildi. 2018-19 sezonunda Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörlüğünü yapan Sergen Yalçın, Ozan Tufan ile birlikte çalışma fırsatı bulmuştu. Sergen Yalçın’ın elinde adeta yeniden doğan sarı-lacivertli futbolcu, başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve kupa dahil 19 maçta 1367 dakika sahada kaldı.

Kolaybet Sanal Bahis

Kolaybet Çevrimsiz Bonus

Kolaybet Yatırım Bonusu

Kolaybet Çevrimli Bonus

Kolaybet Üyelik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir