Yüksek Lisans İlanları

Uludağ Üniversitesi Yüksek Lisans ve Doktora İlanı 2017-2018

2Q==

Uludağ Üniversitesi 2017-2018 güz dönemi yüksek lisans ve doktora programları için öğrenci başvurusu alacağını duyurdu. Uludağ Üniversitesi yüksek lisans ilanı ile ilgili ayrıntılar aşağıda yer almaktadır.

Başvurular

Üniversite bünyesindeki Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri, Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimleri Enstitüsü kapsamındaki bölümler için yüksek lisans ve doktora programları açılmış olup tüm başvurular 21-27 Haziran 2017 tarihleri arasında online olarak http://lubasvuru.uludag.edu.tr/Ilan adresi üzerinden yapılacaktır.

Adaylar en fazla 1 tezli ve 1 tezsiz programa başvurabilecekler. Aynı anda adayların birden çok programa başvurmalarına izin verilmeyecektir.

Programa başvurmak içinn son 3 yıl içerisinde yapılmış ALES’ten en az 55 puan alma şartı yer almaktadır. YDS için de 55 puan şartı geçerlidir.

Aşağıda yer alan ilgili enstitülere tıklayarak başvuru koşullarıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Fen Bilimleri Enstitüsü

Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Sosyal Bilimleri Enstitüsü

Akademik Takvim

Uludağ Üniversitesi lisansüstü eğitimine başvuru yapan adaylar 3 Temmuz 2017 tarihinde mülakatlara alınacak. Kesin kayıtlar ise 10-11-12 Temmuz 2017 tarihlerinde yapılacak. Ancak tarihler enstitülere göre değişiklik gösterdiğinden ayrıca bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Bkz >

[haber id=7696]

Yüksek Lisans ve Doktora İlan Sayfası

İlanları cebinize bildirim olarak almak için uygulamalarımızı telefonunuza indirebilirsiniz…

Google play 2 Kamudanses App Store

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir