Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Dönemi Formasyon İlanı

Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Dönemi Formasyon İlanı

Yıldız Teknik Üniversitesi resmi web sayfasında 2018 bahar dönemi formasyon ilanını yayımlamıştır. Detaylı bilgiye ulaşmak için yazımı okuyabilirsiniz.

Verilen ilanda Pedagojik Formasyon Programının başvuru tarihi 18 Aralık 2017 tarihinde başlayacaktır. Başvuru bitiş tarihi ise 1 Ocak 2018 tarihi olarak belirtilmiştir. adaylar başvuruları online olarak yapacaktır. Kayıt yaptırabilmeye hak kazanan asil ve yedek aday listelerinin ilan tarihi 5 Ocak 2018 tarihinde yayımlanacaktır. Asil kayıt listesinde yer alan adaylar 9-12 Ocak 2018 tarihinde kayıtlarını yaptırabilirler. daha sonra boş kalan kontenjana yerleştirmek için 15 Ocak 2018 de yedek adayların listesi yayımlanacaktır. Yedek adaylar ise 17-19 Ocak 2018 tarihleri arasında kayıtlarını yaptırabilir.

Yıldız Teknik Üniversitesi formasyon eğitimi programına belirtilen bölümlerin lisans mezunları, lisans son sınıf öğrencileri, öğrenim gördüğü lisans programının mezuniyeti için gerekli olan toplam kredinin %70’ini tamamlayanlar başvuruda bulunabilir.

Pedegojik Formasyon programında belirtilen ders başlama tarihi 12 Şubat 2018 olarak yayımlanmıştır. dersler hafta içi 17:00 sonrasında işlenecektir. program 2 dönem şeklinde yürütülecek ve her dönem 14 hafta sürecektir.

Başvuruda bulunulacak bölümler ve ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor