Formasyon, Manşet

Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Dönemi Formasyon İlanı

9k=

Verilen ilanda Pedagojik Formasyon Programının başvuru tarihi 18 Aralık 2017 tarihinde başlayacaktır. Başvuru bitiş tarihi ise 1 Ocak 2018 tarihi olarak belirtilmiştir. adaylar başvuruları online olarak yapacaktır. Kayıt yaptırabilmeye hak kazanan asil ve yedek aday listelerinin ilan tarihi 5 Ocak 2018 tarihinde yayımlanacaktır. Asil kayıt listesinde yer alan adaylar 9-12 Ocak 2018 tarihinde kayıtlarını yaptırabilirler. daha sonra boş kalan kontenjana yerleştirmek için 15 Ocak 2018 de yedek adayların listesi yayımlanacaktır. Yedek adaylar ise 17-19 Ocak 2018 tarihleri arasında kayıtlarını yaptırabilir.

Yıldız Teknik Üniversitesi formasyon eğitimi programına belirtilen bölümlerin lisans mezunları, lisans son sınıf öğrencileri, öğrenim gördüğü lisans programının mezuniyeti için gerekli olan toplam kredinin %70’ini tamamlayanlar başvuruda bulunabilir.

Pedegojik Formasyon programında belirtilen ders başlama tarihi 12 Şubat 2018 olarak yayımlanmıştır. dersler hafta içi 17:00 sonrasında işlenecektir. program 2 dönem şeklinde yürütülecek ve her dönem 14 hafta sürecektir.

Başvuruda bulunulacak bölümler ve ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir