USD
3,6428
EURO
3,9060
ALTIN
150,0982

10 Bin Özel Harekat Polis Başvurularında Son Gün

Daha önce başvuruları iki kez ertelenen özel harekat polisi, alınma başvurularında bugün son gün. Onbin özel harekat polisi alımı başvurusunda bulunmak isteyen adayların bugün saat 5’e kadar başvurularını e devlet sistemi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

10 Bin Özel Harekat Polis Başvurularında Son Gün

Daha önce başvuruları iki kez ertelenen özel harekat polisi, alınma başvurularında bugün son gün. Onbin özel harekat polisi alımı başvurusunda bulunmak isteyen adayların bugün saat 5’e kadar başvurularını e devlet sistemi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Bu yıl alınacak olan 10.000 özel harekat polis alımlarında ilk kez bir lise mezunları da KPSS şartı olmadan başvurabilecekler. Daha önce açıklanan şartlarda askerlik yapma şartı varken sonradan yapılan bir düzenleme ile askerlik şartı da kaldırılmış oldu.

Polis Akademisi Başkanlığı’nın yaptığı açıklamaya göre, 10000 özel harekat polis başvurusu bugün son özel harekat başvurusunda bulunmak isteyen adayların saat 5’e kadar sistem üzerinden kayıtlarını yapmaları gerekiyor.

10 bin özel harekat polisi alımıyla ilgili gelişmeleri sitemizden takip ede bilirsiniz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.