USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5558

Diyarbakır’da 1444 Öğretmen Göreve İade Edildi

Bugün MEB’in yaptığı göreve dönen öğretmenler açıklamasından sonra Diyarbakır’da görevine iade edilen öğretmenlerin listesi Valiliğe ulaştı. Edinilen bilgiye ve Eğitim Sen’in açıklamasına göre Diyarbakır’da 1444 öğretmen

Diyarbakır’da 1444 Öğretmen Göreve İade Edildi

Daha önceki terör soruşturmaları kapsamında Eylül ayında Diyarbakır’da 4 bin 319 öğretmen açığa alınmıştı. Açığa alınan bu öğretmenlerden 2 bin 253’ü geçen hafta yani 25 Kasım 2016 günü göreve iade edilmişti.

Bugün MEB’in yaptığı göreve dönen öğretmenler açıklamasından sonra Diyarbakır’da görevine iade edilen öğretmenlerin listesi Valiliğe ulaştı. Edinilen bilgiye ve Eğitim Sen’in açıklamasına göre Diyarbakır’da 1444 öğretmen göreve iade edildi. Göreve iade edilen öğretmenlere göreve başlamayla ilgili tebliğ yapılmaya başlandı.

Diyarbakır’da Göreve Dönen 144 Öğretmen İsim Listesi

Daha önceki göreve iadelerde olduğu gibi göreve dönen öğretmenlerimizle ilgili olarak bilgiye ulaştığımızda Diyarbakır’da göreve dönen öğretmenlerin isim listesini yayımlayacağız.

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.