USD
3,0737
EURO
3,3486
ALTIN
125,1528

İLKSAN’dan ayrılma dilekçesi

Toplu sözleşme hükümlerinden biri olan zorunlu İLKSAN üyeliğinden ayrılabilme hakkı sonrasında öğretmenler dilekçelerini vermeye başladı. İLKSAN üyeliğinden ayrılmak isteyen öğretmenlerin aşağıdaki dilekçe örneğini İLKSAN merkezine göndermeleri yeterli olacaktır. Dilekçe merkeze ulaştıktan sonra üyelikten çıkış onaylanacaktır. Daha sonraki aylarda ise öğretmen maaşlarından İLKSAN kesintisi yapılmayacaktır. İLKSAN Çıkış Dilekçesi Öğretmen Haber ve Paylaşımları İçin Grubumuza Bekleriz 

İLKSAN’dan ayrılma dilekçesi

Toplu sözleşme hükümlerinden biri olan zorunlu İLKSAN üyeliğinden ayrılabilme hakkı sonrasında öğretmenler dilekçelerini vermeye başladı. İLKSAN üyeliğinden ayrılmak isteyen öğretmenlerin aşağıdaki dilekçe örneğini İLKSAN merkezine göndermeleri yeterli olacaktır. Dilekçe merkeze ulaştıktan sonra üyelikten çıkış onaylanacaktır. Daha sonraki aylarda ise öğretmen maaşlarından İLKSAN kesintisi yapılmayacaktır.

İLKSAN Çıkış Dilekçesi

Öğretmen Haber ve Paylaşımları İçin Grubumuza Bekleriz Facebook-icon

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.