• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’den Öğretmen Performans Puanı Açıklaması

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’den Öğretmen Performans Puanı Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada öğretmenlerin son günlerde gündemini meşgul eden öğretmen performans değerlendirme puanlarıyla ilgili açıklama yaptı. Müsteşar Yusuf Tekin yaptığı açıklamada : Geçen sene yönetmeliğe eklenen bir maddeyle 30 Haziran’a kadar okul müdürlerinin öğretmenlerle ilgili puanlama yapmaları istenmişti. MEB bu puan sonuçlarını öğretmenlerin gelişim ihtiyaçlarını tespit […]

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı açıklamada öğretmenlerin son günlerde gündemini meşgul eden öğretmen performans değerlendirme puanlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Müsteşar Yusuf Tekin yaptığı açıklamada : Geçen sene yönetmeliğe eklenen bir maddeyle 30 Haziran’a kadar okul müdürlerinin öğretmenlerle ilgili puanlama yapmaları istenmişti. MEB bu puan sonuçlarını öğretmenlerin gelişim ihtiyaçlarını tespit ve bu puanlardan öğretmenlerle ilgili politika geliştirirken yararlanacağını, bu nedenle verilen bu puanlarla hiçbir öğretmenin mağduriyet yaşamayacağını belirtti. Ayrıca bu sene yapılan puanlamalar, dönütler ve analizlerle seneye bu sürecin daha sağlıklı yürümesi için tedbir alacaklarını belirtti.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor