USD
3,6369
EURO
3,9278
ALTIN
145,5994

MEB: Norm Güncellemesi Ekim Ayında Yapılacak

MEB son dönemlerde sıkça konuşulan norm fazlası kadrolar ve norm kadro güncelleme işlemleri hakkında resmi bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada norm fazlası atamalarının puan üstünlüğüne göre valilikler tarafından yapılmasını gerektiği belirtilip, bu uygulamadan dolayı illerin norm güncelleme işlemi yapılması gerektiği gibi bir yanlış anlaşılma olduğu da açıklamada yer aldı. Norm kadro güncellemelerin sürekli olarak yapıldığını […]

MEB: Norm Güncellemesi Ekim Ayında Yapılacak

MEB son dönemlerde sıkça konuşulan norm fazlası kadrolar ve norm kadro güncelleme işlemleri hakkında resmi bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada norm fazlası atamalarının puan üstünlüğüne göre valilikler tarafından yapılmasını gerektiği belirtilip, bu uygulamadan dolayı illerin norm güncelleme işlemi yapılması gerektiği gibi bir yanlış anlaşılma olduğu da açıklamada yer aldı.

Norm kadro güncellemelerin sürekli olarak yapıldığını ancak yine de bazı norm güncellemelerinin bakanlığa ulaşmama ihtimaline karşı norm güncellemelerinin 2016 Ekim ayında yapılması planlandığı da açıklama da yer aldı.

Sosyal Medyadan Öğretmen Haberlerini Takip İçin Aşağıdaki Sayfa-Grubumuzu Beğenebilirsiniz:

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.