USD
3,0824
EURO
3,3550
ALTIN
125,5655

Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Edildi

Geçen yıl inha yoluyla 4 yıllığına müdür yardımcılığına atananlara karşı açılan davalarda ilk karar açıklandı. Mahkeme müdürün teklifi ve valinin oluruyla sınavsız, mülakatsız ve liyakatsız bir şekilde 4 yıllığına müdür yardımcılığına atananlara karşı açılan bir davada müdür yardımcılığı atamasını iptal etti. Mahkeme bu tür atamaların usulsüz olduğunu belirterek dava açılan atamaları iptal etti. Böylelikle diğer […]

Müdür Yardımcılığı Atamaları İptal Edildi

Geçen yıl inha yoluyla 4 yıllığına müdür yardımcılığına atananlara karşı açılan davalarda ilk karar açıklandı. Mahkeme müdürün teklifi ve valinin oluruyla sınavsız, mülakatsız ve liyakatsız bir şekilde 4 yıllığına müdür yardımcılığına atananlara karşı açılan bir davada müdür yardımcılığı atamasını iptal etti.

Mahkeme bu tür atamaların usulsüz olduğunu belirterek dava açılan atamaları iptal etti. Böylelikle diğer müdür yardımcılığı atamalarına karşı açılan davalar için ilk iptal kararı gelmiş oldu.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.