USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5558

Öğretmenlerin Yaz Semineri Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin Twitter hesabından yaptığı açıklama da öğretmenlerin haziran ve eylül aylarında alacakları seminerler hakkında açıklama yaptı. MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’in açıklamasına göre öğretmenler yaz seminerlerinin ilk haftasını çalıştıkları kurumda almak zorunda. Son hafta ise istedikleri okulda seminere devam edebilecekler. Öğretmenlerin ilk hafta çalıştıkları kurumda seminer almalarının gerekçesi ise okul öğretmenlerin […]

Öğretmenlerin Yaz Semineri Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin Twitter hesabından yaptığı açıklama da öğretmenlerin haziran ve eylül aylarında alacakları seminerler hakkında açıklama yaptı.

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’in açıklamasına göre öğretmenler yaz seminerlerinin ilk haftasını çalıştıkları kurumda almak zorunda. Son hafta ise istedikleri okulda seminere devam edebilecekler. Öğretmenlerin ilk hafta çalıştıkları kurumda seminer almalarının gerekçesi ise okul öğretmenlerin yıl sonu ve sene başı değerlendirme çalışmalarını hep birlikte yapabilmeleri olarak açıklandı.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

Soru – Cevap Paylaşımları yapabileceğiniz Facebook Öğretmen Grubumuza katılmak için tıklayınız 

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.