Yararlı Siteler

Emre Belözoğlu Duyurusu Ertelendi!

lazy

Transferleri bir bir açıklayarak transfer sezonuna fırtına gibi başlayan Fenerbaçe gözünü yurt dışı piyasanına dikti. Harcama limitinde sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, bu limiti çözmek için çeşitli formüller üretmeye çalışıyor. Emre Belözoğlu’nun 19.07’de açıklanması beklenen bildiri duyurusundan vazgeçildi.

Transferleri art arda açıklayan Sarı Lacivert’lilerde transfer bitmiyor. Yurt içinde yapacağı transferleri neredeyse tamamlayan Fenerbahçe gözünü yurt dışına çevirdi. Yeni transflerin birkaç gün içinde açıklanması bekleniyor. Yönetimin 19.07’de Emre Belözoğlu’nu resmi olarak spor direktörü ilan etmeyi planladığı, ancak Emre’nin önerisi ile bu planın ertelendiği ifade edildi.

Yurtiçi hamlelerinin ardından yurt dışı planlarına odaklanan yönetimin, TFF’nin belirlediği harcama limitlerini aşmak için birçok formülü masada tuttuğu bildirildi. Bilindiği üzere Fenerbahçe, dün 90 dakika aralıklarla Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Philip Novak’ın transferlerini tanıttı ve her transfere özel içerik hazırladı.

Betpark Güncel Domain

Betpark Tombala

Betpark Yatırım Bonusu

Betpark Çevrimsiz Bonus

Betpark Canlı Casino

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir