Yararlı Siteler

Evlilik Teklifi Edebiliceğiniz Göz Kamaştırıcı Yerler

Z

İzmir, Şirince

Bilenler bilir, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle İzmir’in en güzel köyüdür Şirince. Özgün adının Kırkınca olduğu söylenir ve bir düşünceye göre bu isim efsanevi bir zaman diliminde dağlara vuran kırk kişiye atfedilmiştir. Köyün zeytincilik ve şarap üretimi konularında oldukça meşhur olması, orayı evlilik teklifi için cezbeci hale getiren özelliklerin başında geliyor. Ne de olsa şarap deyince akıllara romantik bir ambiyans akıllara geliyor. Şirince Köyü’nde bağcılık ve zeytinciliğin yanısıra, şeftali, incir, elma ve ceviz de yetiştiriliyor. Eğer burada evlilik teklifi etmeye karar verirseniz köyü bir gün gibi kısa bir sürede gezerek turistik bir gezi de yapabilirsiniz.

 

Ankara, Eymir Gölü

Eğer evlilik teklifi edeceğiniz kişi doğayı seven biriyse tam size göre bir fikrimiz var! Eymir Köyü Ankara’da insanların nefes almak için gittikleri yegane ortamlardan biri olarak biliniyor. Burada sevgilinizle dinlenebilir ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Ona hoş bir piknik ortamı yaratarak romantizmin doruklarında evlilik teklifi edebilirsiniz. Jestinizi tek taş pırlanta bir yüzükle taçlandırmak isterseniz https://www.assospirlanta.com/ u ziyaret ederek zevkinize ve bütçenize uygun modellere göz atabilirsiniz.

 

İstanbul, Galata Kulesi

İstanbul’lular Galata Kulesinin eşsiz manzarasını bilir. Bu eşsiz manzarada evlilik teklifi alıpta hayır diyecek bir insan yoktur diye tahmin ediyoruz. Galata Kulesi dünyaca üne sahip olmakla beraber İstanbul’un tarihi yarımadasında yer alan ve neredeyse şehrin her yerinden görülebilen bir siluete sahiptir. Galata Kulesi tepesinde bir restoranda edilecek evlenme teklifi, ışıl ışıl manzarasıyla güzel bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

 

Burdur, Salda Gölü

Salda gölünü son zamanlarda duymayan kalmamıştır. Turist akınına da uğrayan Salda Gölü Maldivlere olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Salda, turkuaz renkli bir krater olmakla beraber Türkiye’nin en derin gölüdür. Eğer sevgilinize kumsalda evlenme teklifi etmek isterseniz Salda Gölü’nü öneririz. Benzersiz manzarasıyla akıllara kazınacak bir yaşanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir