Yararlı Siteler

Kişiye Özel Kitap Mührü Kitapseverlerin Yeni Gözde Hediyesi Olacak

2Q==

Kişiye özel kitap mührü kitapseverler için yepyeni bir hediye olacak. Özellikle doğum günü, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde tercih edeceğiniz kitap mührü hediyesi ile hediye arama zahmetinden kurtulacaksınız. Edebyahu.com’dan kişiye özel hazırlatacağınız kitap damgası ile hem sevdiklerinize özel bir hediye vermiş olacak hem de kitaba dair bir hediye ile fark yaratacaksınız.

Kitaplara, dergilere, defterlere ve davetiyelere basılan kitap damgası özel ahşap sapı ile hazırlanıyor ve kendi özel kutusunda adrese gönderiliyor. Sizin tek yapmanız gereken kişiye özel hazırlanan bu damganın üzerine yazılacak ismi söylemek. Onlarca seçenek arasından beğendiğiniz tasarıma hediye edeceğiniz kişinin adını, kendiniz kullanacaksanız kendi adınızı yazıyorsunuz.

2004 yılında yayın hayatına başlayan Edebyahu.com geçtiğimiz günlerde edebiyatın sosyal hali parolasıyla yayın anlayışında köklü bir değişikliğe gitti. Edebiyatın o soğuk yüzüyle birlikte magazinsel yönünü de öne çıkararak ilgi çekmeyi başaran içerikler üreten Edebyahu.com artık edebiyatla ilgili hediyelik eşya satışına da başladı.

Kişiye özel kitap mührü, kitap damgası, kupa bardak gibi farklı ürün çeşitlerinde kendi özel tasarımlarıyla satışa başlayan Edebyahu.com’un ürünleri çok konuşulacağa benziyor. Temel prensiplerinin edebiyatı sevenlere, kitap okumayı, kitaba dokunmayı sevenlere ulaşmak olduğunu belirten Edebyahu.com ekibi özellikle kitap mührü alanında oldukça iddialı olacağa benziyor.

Edebyahu.com’da satılan ürünlerin tamamı piyasa değerinin bir tık altında seyrediyor. Zira amacın para kazanmak değil, edebiyatı sevdirmek olduğunu belirten yetkililer sık sık kampanya düzenlediklerini, yarışma yaparak ellerindeki ürünlerin önemli bir kısmını ücretsiz dağıttıklarını söyleyen yönetim ekibi bu anlayışlarının daima devam edeceklerini de sözlerine ekliyorlar.

Siz de kişiye özel kitap mührü siparişi vermek isterseniz Edebyahu.com’a uğramadan gitmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir