Yararlı Siteler

Kurumsal Hediye Arayanlara Özel Birbirinden Değerli Öneriler

Z

Kurumunuzun sevgili çalışanları ve değerli müşterileriniz için yılbaşları, kurumun özel yıl kutlamaları, büyük başarılarda yapılan kutlamalar, bayramlar veya mesleki özel günlerde kurumunuzun ruhunu yansıtan hediyeler takdim ederek, takdir, minnet ve desteğinizi gösterirsiniz. Peki kurumun hediyeler vermesi neden önemlidir? Çalışanlarınızın şirkete olan bağlılığı ve sevgisini arttırmak daha özverili ve pozitif bir biçimde çalışmalarını sağlamak adına bu önemli bir husustur. Aynı zamanda çalışanlarınızın size böylelikle şirkete sağladığı başarıları görmezden gelmeyerek minnet ve takdirinizi sunduğunuzda, şirket kalitesi ve vizyonu mutlaka olumlu etkilenecektir. Müşteriler için ise birlikte iş yaptığınız insanlara dostluk ve iyi niyetinizi göstermek, onlarla çalışmaktan duyduğunuz zevki belirtmek böylelikle iş ilişkilerini sağlama almak adına hoş bir hareket olacaktır. Çalışanlarınıza ne kadar olumlu yaklaşır, onları ne kadar takdir ederseniz onlardan da aynı karşılığı alacaksınız. Nezaket ve sevgi doğrultusunda atılacak her adım size olumlu sonuçlar doğurur. Çalışanlarınız ile müşterilerinize alınabilecek hediyeler yaratıcı konseptleri ile https://bodo.com/tr/ da.

Kurumsal yılbaşı hediyeleri

Yılbaşı, herkes için yeni bir başlangıç, yeni umutlar, yeni başarılar demektir. Her aralık ayının son gününün 1 Ocağa bağlandığı gece başlar. 1 Ocak’tan itibaren de artık yeni beklentiler her bireyin ruhunda yer edinir. Çocuklarında, yetişkinlerinde, yaşlılarında herkesin heyecanla geçirecekleri yeni yılda kendilerini neler beklediğini hayal ederek kutlamalar yapıp eğlenirler. Yeni yıla nasıl girerseniz tüm yıl öyle geçer, derler ya bu sözü bilen bilmeyen tüm insanların kalplerinin derininde bu hissedilir, hiç olmadıkları kadar pozitif hissederler. Kutlamalar, hediyeler ve en sevdiklerinizle geçen bir akşam. İnsanın iyilik ve güzelliğe olan inancı ona her zaman iyi şeyler kazandıracaktır, yeter ki kalpten inansın! Kurumlar da elbette yılbaşında çalışanları için manidar hediyelerle yılbaşını en iyi şekilde geçirmek ister. Bodo, çalışanlarınız için şirketinizin aktif ve güçlü ruhunu yansıtacak deneyim hediyeleri ile karşınızda! https://bodo.com/tr/hediyeler/ 

Kurumsal hediye fikirleri

Bodo.com un sunduğu deneyim hediyelerinin, diğer hediyeliklerden farkı, insanların hayatlarına enerji ve pozitiflik katabilmesi. Şirketin logosu baskılı bir kupa çalışanlarınızı mutlu edecektir ancak onlara yılbaşı öncesi harika bir ‘’Karting’’ deneyim hediyesi sunmak hem kendilerini değerli hissettirecek hem de birlikte aktivite fırsatı sunacağından şirket içi ilişkileri sağlamlaştıracaktır. İş ortaklığı yaptığınız müşterilerinize bir anlaşma sonrası özel bir hediye eşliğinde dostluğunuzu ve memnuniyetinizi göstererek ilişkilerinizi sağlam tutmak isteyebilirsiniz, bunun için Bodo’nun harika fikirleri var! ‘’Hafta sonu SPA tatili’’, özellikle yabancı müşterileriniz için ülkemizi tanıtma amaçlı ‘’Geleneksel Türk Hamamı’’, müşterilerinizin oldukça hoşnut olacakları, ‘’Hafta sonu Kaplıca tatili’’ gibi deneyim hediyeleri ile siz de kurumunuzun vizyonunu en iyi şekilde yansıtın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir