Yararlı Siteler

Projeksiyon Perdesi Modelleri Nelerdir?

lazy

Teknolojinin günlük hayata iyiden iyiye sirayet etmesi ile birlikte projeksiyon perdesi modellerinde de hız kesmeyen biçimde farklılıklar ve artışlar baş gösterdi. Önceleri tek tip ve görüntü kalitesi bakımından çok bir şey vaat etmeyen projeksiyon perdeleri artık ultra lüks tasarımları ve kolay kullanım avantajları ile kullanıcılarını ve sinemaseverleri bir hayli mutlu etmektedir.

Motorlu projeksiyon perdesi

Tamamen elektronik bir ürün olan motorlu projeksiyon perdesi yüksek ısıya duyarlılık ve görüntü kalitesindeki modernliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gri yüzeyi sayesinde görüntülerin homojen bir şekilde aktığı bu ürünler kumaş kalınlığı ile de görüntülerin perdenin gerisinden kayıp gitmesine ve netlik ayarlarının bozulmasına engel olmaktadır. Motorlu modellerinden önce normal standartlarda kullanılan sinema perdelerinde kırışıklık ya da dönme gibi olumsuz etkiler mevcuttu. Ancak doğru tercih ile birlikte kurulum ve kullanım bakımından özen gösterilen projeksiyon perdelerinde herhangi bir pot meydana gelmemekte ve filmler akıcı bir şekilde izlenmektedir.

 

 Fast Fold Projeksiyon Perdesi

Adından da anlaşılacağı üzere en büyük özelliği hızlılık olan fast fold projeksiyon perdesi aynı zamanda piyasada en çok tercih edilen mobil perde olarak da kayda değer bir görüntü taşıyor. Kendine özel taşıma çantası ile birlikte evlerde, ofislerde ve tercih edilen mekanlarda kolayca kurularak kullanıcılarına büyük bir konfor vaat ediyor.

 

 Tab Tensioned Projeksiyon Perdesi

Diğer perdelerden farklı olarak siyah alüminyum bir çerçeve üzerinden izleyicilere sinema keyfi sunan tab tensioned projeksiyon perdesi yeni bir ürün olmasına rağmen göz doldurmaya devam ediyor.

 

 Tripod Projeksiyon Perdesi

Önceleri film çekilirken kamera gereci olarak kullanılan tripod artık tripod projeksiyon perdesi ürünlerinde de ayaklık olarak kullanılmakta ve az yer kaplaması ile birlikte müşteriler tarafından rağbet gösterilmektedir.

 

 Fixed Frame Projeksiyon Perdesi

Sinema ve özel yayın araçlarında sinema keyfini Hd yaşatma avantajı fixed frame projeksiyon perdesi ile birlikte ev sinema keyfine de dahil edilmektedir.

Projeksiyon perdesi fiyatları

Günümüzün dijital dünyasında modeller arttıkça projeksiyon perdesi fiyatları listesinde de karşılaştırmalı bir döneme girilmiştir. Amacınıza ve mekanınıza uygun seçeceğiniz ürünün türüne göre fiyatlarda da belli oranlarda artış gözlemlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir