Gündem, Öğretmen

Salı Günü İstanbul’da Okullar Tatil Olacak mı?

9k=

Hafta sonundan beri yoğun bir şekilde yağmaya devam eden kar neticesinde İstanbul’da okullar bugün tatil edilmişti. Milyonlarca öğrenci ve velinin merakla “Salı İstanbul’da okullar tatil olacak mı” sorusunun cevabını bekliyor.

Dün yaptığımız haberde okulların yarın tatil olacağını söylemiştik. Meteorolojiden yapılan açıklamada bugün öğlen saatlerinden sonra İstanbul’da kar yağışının etkisini arttırarak gece yarısına kadar devam edeceği bilgisi paylaşıldı. Aynı zamanda İstanbul’da Salı günü havanın eksi derecelere ineceği beklenildiğinden buzlanma tehlikesinin de bulunduğu daha önce bildirilmişti.

İstanbul’da Okullar Salı Tatil Edilecek mi?

İstanbul Valiliğinin “İstanbul’da okulların Salı günü tatil olması” hakkında henüz yaptığı bir açıklama yok. Ancak kar yağışının İstanbul’da etkisini arttırarak devam edeceği düşünüldüğünden İstanbul’da yarın okulların tatil olması beklenilmektedir.

SON DAKİKA!!!

İstanbul Valiliği: Kamu kurumlarının mesai saati kar nedeniyle 15.30’a çekilmiştir…

NOT: İstanbul’da okulların tatil olması ile ilgili gelişmeler anlık olarak sayfamızda paylaşılacaktır. Lütfen belli aralıklarla sayfamızı yenileyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir