USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5878

20 Bin Öğretmen Ataması Kılavuzu

MEB’in Şubat ayında gerçekleştireceği 20 bin öğretmen atamasının kılavuzu açıklandı. Başvuru tarihi ve atama kontenjanları yazımızda mevcut.

20 Bin Öğretmen Ataması Kılavuzu

Şubat ayının ilk haftasında Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Maliye Bakanından gerekli izinlerini aldıklarını ve önümüzdeki günlerde 20 bin öğretmen atamasının kılavuzunu açıklayacaklarını duyurmuştu. Tüm atama bekleyen öğretmenlerin merakla beklediği konunun başında ise “20 bin öğretmen ataması kılavuzu” ne zaman yayımlanacak sorusu gelmekteydi. MEB 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması kılavuzunu yayımladı.

Bilindiği gibi atama bekleyen tüm öğretmenler aylardır öğretmen atamaları için etkinlikler düzenliyor. Bunun sonucu olarak Şubat ayında öğretmen ataması haberini almak isteyen atama bekleyen öğretmenler, MEB’in bir an önce öğretmen atamalarıyla ilgili açıklama yapmasını bekliyordu. ME17B’in açıkladığı takvime göre 20 bin sözleşmeli öğretmen sözlü mülakatları Mayıs ayına kadar devam edecek.

20 bin öğretmen ataması kılavuzunu indirmek için TIKLAYINIZ 

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU

GooglePlay      

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Yb Şubat 16, 2017

      20.000 öğretmen atamasına kimler basvuru yapabiliyor?

      Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.