USD
3,6143
EURO
3,9060
ALTIN
144,5558

Adaylar Bahar Döneminde Formasyon İstiyor

Formasyon bekleyen Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencileri bahar döneminde de formasyon alımlarının olmasını istiyor. Önceki yıllarda hem güz döneminde hem de bahar döneminde formasyon alımları olmuştu. 2015-2016 eğitim-öğretim yılının güz döneminde de yaklaşık olarak 55 bin adaya formasyon verildi. Bahar döneminde ise formasyon veren üniversite sayısı sadece dört oldu. Formasyon veren üniversite sayısının az olması formasyon bekleyen […]

Adaylar Bahar Döneminde Formasyon İstiyor

Formasyon bekleyen Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencileri bahar döneminde de formasyon alımlarının olmasını istiyor. Önceki yıllarda hem güz döneminde hem de bahar döneminde formasyon alımları olmuştu. 2015-2016 eğitim-öğretim yılının güz döneminde de yaklaşık olarak 55 bin adaya formasyon verildi. Bahar döneminde ise formasyon veren üniversite sayısı sadece dört oldu.

Formasyon veren üniversite sayısının az olması formasyon bekleyen adayları hayal kırıklığına uğrattı. Bu nedenle adaylar Twitter üzerinden etkinlik yapmaya başladılar. Her akşam saat 22.00’de adaylar #Bahardönemiformasyon etiketiyle Twitter’da etkinlik başlatıyorlar. Böylelikle formasyon isteklerini ilgili üniversite görevlilerine duyurmaya çalışıyorlar.

Bahar dönemi formasyon etkinlikleri  Facebook sayfası için tıklayınız…

Bahar dönemi formasyon ilanları için tıklayınız

YORUMLAR


    1 YORUM

    • Ceren Şubat 1, 2016

      Evet formasyon istiyoruz .

      Cevapla

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.