• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MEB Müsteşarı: Öğrencilere Tatilde Ödev Vermeyin

MEB Müsteşarı: Öğrencilere Tatilde Ödev Vermeyin

Daha önceki dönemlerde de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından dikkat edilen bir husus olan, tatilde öğrencilere ödev verilmemesi konusunda MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’den de bir uyarı geldi.

Daha önceki dönemlerde de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından dikkat edilen bir husus olan, tatilde öğrencilere ödev verilmemesi konusunda MEB Müsteşarı Yusuf Tekin‘den de bir uyarı geldi. Daha önceki Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı tarafından büyük bir titizlikle takip edilen tatilde ödev yasağı, hafta sonu yapılan basın toplantısında Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz tarafından da hatırlatılmıştı.

MEB Ödev Yasağı Haberimiz İçin TIKLAYINIZ

Öğrenciler Ödev Yerine Sosyal ve Sportif Faaliyetlere Yönlendirilecek

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada daha önce Bakanımızın bu konuda imzaladığı bir genelge bulunmaktadır. Yarıyıl tatilinde “öğrencilerimize ödev verilmemesi, öğrencilerimizin sosyal, sanatsal ve sportif etkinliklere yönlendirilmesi” öğrencilerimizin gelişimi açısında son derece önemli olduğu Müsteşar tarafından vurgulandı. MEB Müsteşarı Yusuf Tekin, ödev verilmemesiyle ilgili yayımlanan genelgenin özel ve resmi okulların tümünü kapsadığını da hatırlattı.

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor