USD
3,1084
EURO
3,3971
ALTIN
126,7436

Öğretmenlere SMS ile Seminer Çağrısı

Şırnak’ın İdil ilçesinde görev yapan yaklaşık 1.125 öğretmene MEB tarafından SMS gönderilerek 8-12 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan seminere katılmaları istendi. Yarın okulların açılmasını bekleyen ve ilçeye gitmek üzere hazırlanan öğretmenler biletlerini iptal etti. Öğretmenlere gelen SMS şu şekilde: İdil’deki bütün öğretmenlere gönderilen bu SMS’ler ilçede sokağa çıkma yasağının geleceğini gösterdiği şeklinde yorumlanıyor. 14 […]

Öğretmenlere SMS ile Seminer Çağrısı

Şırnak’ın İdil ilçesinde görev yapan yaklaşık 1.125 öğretmene MEB tarafından SMS gönderilerek 8-12 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan seminere katılmaları istendi. Yarın okulların açılmasını bekleyen ve ilçeye gitmek üzere hazırlanan öğretmenler biletlerini iptal etti.

Öğretmenlere gelen SMS şu şekilde:

sms

İdil’deki bütün öğretmenlere gönderilen bu SMS’ler ilçede sokağa çıkma yasağının geleceğini gösterdiği şeklinde yorumlanıyor. 14 Aralık’ta da Cizre ve Silopi ilçelerinde görev yapan öğretmenlere MEB tarafından seminer SMS’i atılmış ve öğretmenlerin ilçeyi terk etmesiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti.

Facebook Öğretmen Sayfamızı beğenmek için tıklayınız

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.