Açık Öğretim, Manşet, Memurlar, Öğretmen, Sınavlar

14-15 Ocak AÖF Final Soru ve Cevapları

2017 AÖF Final Sınavları 14-15 Ocak 2017 tarihilerinde yapılan oturumlarla sona erdi. 15 Ocak 2017 Pazar günü saat 09.30 ve 14.00’te yapılan oturumlarla 2017 AÖF Final sınavları tamamlanmış oldu.

Önceki yıllardan farklı olarak bu yıl AÖF sınavlarında 4 doğru 1 yanlışı götürür uygulaması yapıldı. Adaylar daha önceden bu uygulamaya tepki göstermişti.

14-15 Ocak AÖF Soruları Ne Zaman Yayımlanacak

14-15 Ocak 2017 AÖF Final Sınavı soru ve cevaplarının bugünden itibaren ANADOLUM eKampüs Sistemi üzerinden yayımlanması bekleniyor.

14-15 Ocak AÖF Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

14-15 Ocak 2017 AÖF Final Sınavı sonuçlarının Anadolu Üniversitesi tarafından 20 gün içinde açıklanması bekleniyor. Ancak genellikle sınav sonuçlarının daha kısa sürede açıklandığı görülmektedir.

Anadolu Üniversitesi AÖF Final Sınavları 14 Ocak-15 Ocak 2017 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarıyla ilgili yorumlarınızı aşağıya yapabilirsiniz.

Gelen yorumlardan genel olarak çıkan intibaha göre sınavların vizeye göre çok daha zor olduğu şeklinde.

14-15 Ocak AÖF Final Soru ve Cevapları” İçin 10 Sıkça Sorulan Sorular

 1. berna dedi ki:

  Aöf.yapmış olduğu bu uygulamanın biz açıkögretim öğrencileri için zor bir aşama oldu.buda yetmezmiş gibi soruların zor olması ve ff notunun düşürülmemesi dönem uzamasına sebep oldu. sinavlara katılım azdı eminim ki donduracak olanlarda çoğunlukta olacak.bizler icin verilmiş olunan egitim hakkıni bu denli zorlaştırılmasının haksızlık olduğunu düsünüyorum. yapılan bu haksızlığın en kısa zamanda giderilmesi umuduylaa.

 2. Meltem dedi ki:

  Sorular gerçekten zordu,soru formatı önceki yıllara göre çok değiştirilmiş.

 3. berna dedi ki:

  Bir de unuttuğum bir nokta var.Antropoloji dersinde çıkan bir soru.tavuğun hangi ülkede evcilleştirildigini halaaaaaa bulmuş degilizzzz!!

 4. Selami dedi ki:

  Ya bu sorular nasil soruydu bu sorulari cok mu aradilar Allah bunlari eyetsin.Bunlar bellki bizleri gecirmeyecek,niye gecirsinlerki bulmuslar bizim gibi üvey evlati gelsin paraciklar birde getirdi yanlis dogruyu goturdu taktilar helal olsun bunlara yapanlarada

 5. Mirac dedi ki:

  bir aydır çalışıyorum böyle saçma çatlak sorular görmedim ayıptır yaptığınız bari 4 yanlış bi doğruyu kaldırın…

 6. Erhan Mercan dedi ki:

  Sorular çok zordu.üç ay çalış , yaptığımızıda 4 doğru bir yanlış götürdü.Acil bu yalnıştan dönülüp ,insanların mağduriyeti giderilmeli.

 7. Aşkın dedi ki:

  Bencede çok zorlandık korkudan bildiğimiz soruları bile işaretlerken elimiz titredi.Doğrularımızı almayın lütfen onlar bizim hakkımız.

 8. yusuf yolaçan dedi ki:

  Boyle bir sistem yok bu is bu kadar zorlanilacak bir hal alacaksa orgun okumak cok daha iyi yada hic okumamak ne but var ne yaz okulu var ne birsey ustelik bude 4 yanlis 1 dogruyu goturuyor biran once bi cozum bulunsa iyi olur

 9. abdullah yıldız dedi ki:

  sorular bence çok kolaydı.çalışınca oluyor.ama 4 yanlış 1 doğruya bende karşıyım

 10. Selami dedi ki:

  Ya bu sesimi si duyan yokmu kaldirin 4 yanliş1dogruyu yoksam uzadikca uzayacak ben sizlere cocuklarimin hakkini yedirdikce size haram edecem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir