Manşet, Öğretmen

34 Yaşındaki Öğretmen Öğrencisi İle Evlendi

9k=

Amerika Birleşik Devletlerinde 1996 yılında tüm dünyayı şaşırtan öğretmen – öğrenci evliliği gerçekleşmişti. 34 yaşındaki öğretmen 12 yaşındaki öğrencisi ile bir ilişki yaşadı. Kendisinden 22 yaş küçük öğrencisine tecavüz de bulunan Mary Kay Letourneau çocuk yaşta birine tecavüz suçundan 7 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

7 yıl sonra hapisten çıkan öğretmen, öğrencisi Vili Fualaau ile evlenme kararı aldı. Ceza almadan önce ilk kızları Audrey dünyaya gelmişti o ara babası olan Fualaau 13 yaşındaydı. 7 yıllık cezadan sonra öğrencisi ile evlenen Mary Kay Letourneau öğrencisine yaklaşmama yasağı koyuldu. Yasaktan sonra bile görüşmeye devam eden ikili uyarılara rağmen durmayınca öğretmen tekrardan hapse gönderildi ve hapis içerisinde ikinci kızları dünyaya geldi.

Bu şaşırtıcı ilişki 20 sene boyunca devam etti. 20 yıl beraber olan Mary Kay Letourneau ve Vili Fualaau dört çocuk ile beraber iyi anlaşarak büyüdü. Ancak yakın zamanda çiftten ayrılık haber gelmesi herkesi 20 seneden sonra tekrardan şaşırttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir