Formasyon, Manşet

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Formasyon İlanı 2017

9k=

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi bir duyuru yaparak 2017-2018 Güz dönemi için pedagojik formasyon eğitimi düzenleneceğini açıkladı. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre başvurular bugün itibariyle başladı. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi formasyon programıyla ilgili tüm ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Başvurular

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi formasyon eğitimi için 2017-2018 eğitim-öğretim yılında 4. sınıf olacak tüm üniversitelerin öğrencileri ile mezunları başvuruda bulunabilecek.

Formasyon programına başvuruda bulunacakların 27 Nisan – 11 Mayıs 2017 tarihleri arasında online olarak işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Ön başvurular sonrasında gelen talep doğrultusunda açılacak bölümler ve branş bazında kontenjanlar belirlenecektir.

Başvurular sisteme 4’lük not olarak girilecek. Dönüşümler YÖK’ün tablosuna göre yapılacak. (Tabloya şuradan bakabilirsiniz -> YÖK’ün not dönüşüm tablosu)

Başvurular şu adresten yapılabilecek: http://formasyon.nevsehir.edu.tr/formasyon/create

Kayıtlar

Ön başvurular sonrasında 15 Mayıs 2017 tarihinde kesin kayıt hakkı kazananların listesi ilan edilecek. 26 Mayıs 2017 tarihine kadar da kesin kayıt işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.

Formasyon ücreti 2.054 TL’dir. İki taksitte ödeme yapılacak.

Dersler gelecek güz ve bahar dönemlerinde yapılacak.

Başvuru yapılabilecek bölümler için TIKLAYINIZ

FACEBOOK FORMASYON İLANLARI SAYFASI

FACEBOOK FORMASYON GRUBU

Uygulamayı indirin, formasyon ilanları anında cebinize gelsin:

GooglePlay     Kamudanses App Store

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir