Manşet, Memurlar, Öğretmen, Personel Alımı

Kamuya Personel Alımı Durduruldu

9k=

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, NTV haber kanalının canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan Bakan Müezzinoğlu, açıklamalarıyla memur adaylarını üzdü.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kamuya personel alımları konusunda bir süre cimri davranacaklarını ve şu sıralar kamuya personel alımını durduklarını söyledi.

Kamuya personel alımını durduklarını açıklayan Müezzinoğlu, kamu alımlarını daraltan diğer dinamikleri yükselterek geleceğe daha umutla bakabileceğimizi belirtti.

Bakan Müezzinoğlu, emeklilerin promosyon durumuyla ilgili bankaların istenen fiyatları vermediğini, görüşmelerin hala devam ettiğini belirtti

Kamuya Personel Alımı Durduruldu” İçin 2 Sıkça Sorulan Sorular

  1. sema dedi ki:

    Almazlar tabii..o kadar insandan sınav parası diye tonla parayı götürdüler..e bu kadar çıkarılan insan olduktan sonrada işler yürüyo belli ki..neden boşuna memur alıp daha tonla maaş versinler ki…e bide suriyelilerin işe yerleştirilmesi var..entrika,entrika,entrika…

  2. da vinci dedi ki:

    Bugune kadar bonkor davrandinizda biz mi gormedik. Yapacaginiz tek sey gidenlerin yerine ayni oranda memur almakti. Kovdukalriniz kadarini bile almadiniz cimri davranacagiz diyor birde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir