Lise Mezunlarına Adalet Bakanlığından İş İmkanı

Lise Mezunlarına Adalet Bakanlığından İş İmkanı

Lise Mezunlarına Adalet Bakanlığından İş İmkanı Adalet bakanlığı tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre personel ihtiyacından dolayı yeni personellerin alınacağı belirtildi. Alınacak olan 20 personelin en az lise mezunu olması yeterlidir. Sözlü sınava tabii tutulacak olan adaylardan 2014 yılında yapılmış olan Kamu Personel Seçme sınavından en az 70 puan alıp almadığına bakılacak. Başvuru şartlarından bazıları : En […]

Lise Mezunlarına Adalet Bakanlığından İş İmkanı

Adalet bakanlığı tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre personel ihtiyacından dolayı yeni personellerin alınacağı belirtildi. Alınacak olan 20 personelin en az lise mezunu olması yeterlidir. Sözlü sınava tabii tutulacak olan adaylardan 2014 yılında yapılmış olan Kamu Personel Seçme sınavından en az 70 puan alıp almadığına bakılacak.
Başvuru şartlarından bazıları :
En az lise mezunu olan adaylar,
2014 yılında yapılmış olan KPSS sınavından en az 70 puan almış olanlar,
Yapılacak güvenlik araştırmasından temiz olarak geçenler,
657 sayılı kanunların 48.maddesine göre “yer alan” şartlarını taşıyan adayların alınması kolaylaşacak.
Başvurular en geç 10 Ağustos 2016 tarihinin mesai bitiş saatine kadar sürecek. Başvurular Ankara Adalet Bakanlığına posta ile gönderilecek olup,başvuruların değerlendirilmesinin zaman alabileceği söylendi.
Tüm bu şartlara uymanız halinde ve FETÖ örgütü ile herhangi bir bağ veya geçmiş yıllarda örgütün bünyesinde bulunan okullara gitmediğiniz taktirde başvurularınız %90 onaylanacaktır.
(Başvuru tarihinden sonra başvuranlar şartlara uysa bile kabul edilmeyecektir.)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor