Marka Gıda Kapandı mı?

Marka Gıda Kapandı mı?

Sivas’ta Anadolu’nun Yükselen Değeri sloganıyla 2003 yılında faaliyete başlayan Marka Gıda iflas etti mi? Marka Gıda neden kapandı?

Sivas’ta hizmete başlayarak Tokat, Kayseri, Yozgat ve Amasya merkez ve ilçelerinde 60 şubesinde 1600 personel ile hizmet veren Marka Gıda son günlerde yaşadığı ekonomik sıkıntılar sebebiyle küçülme yoluna giderek sıkıntılarından kurtulmaya çalışıyordu. Kulislerde firmanın iflas ettiği şeklinde haberler vardı.

Dün itibari ile şubelerin kapatılarak camlarına gazete kâğıtları asıldığı görüldü. Firma henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak görünen o ki Sivas’ın gözde alışveriş merkezi ticari faaliyetlerini durdurdu. İlerleyen günlerde daha detaylı bilgiler paylaşacağız. Şuan için firmanın resmi bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Kaplan ailesinde bu zor günlerini kısa sürede atlatmalarını temenni ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. eee ne olacak maymun iştahlılığın hesapsız kitapsız yatırımın sonu budur! Sen at koşu şube açarsan olacağı o tabi kriz yaşarsın bu şehir o kadar şubeyi kaldırır mı aynı cadde üzerinde peşpeşe uç şube açıyorsun mimar sinan kümbet diriliş gibi mahallelerde şube açıyorsun böyle gelişigüzel şube açımının sonu budur. Kendine sivasın yükselen değeri diyorsun bu prensip ile yola çıkıyorsun sivas içinde gezinip duruyorsun senin dışarı açılman lazımdı sivas’ta 10 şubeye ulaştıktan sonra komşu vilayetlerde şube açmalıydın tokattan sonra sırasıyla kayseri malatya çorum samsun ordu maraş ankara İstanbul falan devam etmeliydin bütün şubeleri sivasa yığdın ve sonuç yazık oldu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor