Gündem

Marka Gıda Kapandı mı?

9k=

Sivas’ta hizmete başlayarak Tokat, Kayseri, Yozgat ve Amasya merkez ve ilçelerinde 60 şubesinde 1600 personel ile hizmet veren Marka Gıda son günlerde yaşadığı ekonomik sıkıntılar sebebiyle küçülme yoluna giderek sıkıntılarından kurtulmaya çalışıyordu. Kulislerde firmanın iflas ettiği şeklinde haberler vardı.

Dün itibari ile şubelerin kapatılarak camlarına gazete kâğıtları asıldığı görüldü. Firma henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak görünen o ki Sivas’ın gözde alışveriş merkezi ticari faaliyetlerini durdurdu. İlerleyen günlerde daha detaylı bilgiler paylaşacağız. Şuan için firmanın resmi bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Kaplan ailesinde bu zor günlerini kısa sürede atlatmalarını temenni ediyoruz.

Marka Gıda Kapandı mı?” İçin 3 Sıkça Sorulan Sorular

 1. Omer dedi ki:

  İnşaallah batmazlar çünkü sıvasın boyle güçlü insanlara ihtiyaçı var

 2. Yavuzhab dedi ki:

  eee ne olacak maymun iştahlılığın hesapsız kitapsız yatırımın sonu budur! Sen at koşu şube açarsan olacağı o tabi kriz yaşarsın bu şehir o kadar şubeyi kaldırır mı aynı cadde üzerinde peşpeşe uç şube açıyorsun mimar sinan kümbet diriliş gibi mahallelerde şube açıyorsun böyle gelişigüzel şube açımının sonu budur. Kendine sivasın yükselen değeri diyorsun bu prensip ile yola çıkıyorsun sivas içinde gezinip duruyorsun senin dışarı açılman lazımdı sivas’ta 10 şubeye ulaştıktan sonra komşu vilayetlerde şube açmalıydın tokattan sonra sırasıyla kayseri malatya çorum samsun ordu maraş ankara İstanbul falan devam etmeliydin bütün şubeleri sivasa yığdın ve sonuç yazık oldu.

  1. asdas dedi ki:

   hocam büyük şehirlerde yedirmezler..mafyalaşmış buralar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir