Yüksek Lisans İlanları

Sakarya Üniversitesi Yüksek Lisans ve Doktora İlanı 2017-2018

Z

Sakarya Üniversitesi 2017-2018 güz dönemi için düzenlenecek olan yüksek lisans ve doktora programlarına başvuru alacağını web sitesi üzerinden duyurdu. Sakarya Üniversitesi yüksek lisans ilanı ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Başvurular

Başvurular için son 3 yılda ALES’ten en az 55 puan almış olmak gerekiyor. Başvurular 3 Temmuz 2017 tarihine kadar online olarak https://ebasvuru.sabis.sakarya.edu.tr adresi üzerinden yapılabilecek. Başvuruda bulunan adaylar 5 Temmuz 2017 tarihinde sınava alınacaklar ve 10 Temmuz tarihinde kazananların listesi ilan edilecektir. Kesin kayıtlar ise 11-14 Temmuz 2017 tarihlerinde yapılacaktır. Enstitülere göre kayıt tarihleri ile başvuru şartları değişiklik gösterebildiğinden aşağıda yer alan enstitüler üzerinden ayrıca ilanlara bakmanız faydanıza olacaktır.

İlanın Ayrıntıları

Sakarya Üniversitesine bağlı Eğitim, Fen, Orta Doğu, Sosyal ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde yüksek lisans ile doktora programları verilecektir. Ayrıntılı bilgi için aşağıda yer alan ilgili enstitüye tıklamanız yeterli olacaktır.

Eğitim Bilimleri Enstitüsü

Fen Bilimleri Enstitüsü

Orta Doğu Enstitüsü

Sosyal Bilimler Enstitüsü

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Ayrıca Bkz >

[haber id=7696]

Yüksek Lisans ve Doktora İlan Sayfası

İlanları cebinize bildirim olarak almak için uygulamalarımızı telefonunuza indirebilirsiniz…

Google play 2 Kamudanses App Store

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir