Manşet, Öğretmen, Personel Alımı

Şubat 2017’de 30 Bin Öğretmen Ataması Olacak

2Q==

2017 Şubat ayında toplamda Milli Eğitim Bakanlığı 30 bin öğretmen ataması yapacak. Atama bekleyen yarım milyon öğretmene müjdeyi Anadolu Eğitim Sendikası Başkanı Cansel Güven verdi.

Anadolu Eğitim Sendikası Başkanı Cansel Güven, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada “Mücadeleyi bırakmayanların kazanımı olarak Şubat 2017’de 1.500’ü engelli öğretmen ataması olmak üzere toplamda 30 bin öğretmen ataması müjdesi ile mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Açıklamaları ve çalışmalarıyla her zaman öğretmenlerin yanında yer alan Cansel Güven, bir süredir atama bekleyen öğretmenlerin çalışmalarına sosyal medya üzerinden büyük destek veriyordu. Aynı zamanda Cansel Güven dün yapılan MEB plan ve bütçe görüşmelerini yakından takip ediyordu. Cansel Güven’in öğretmen ataması müjdesi atama bekleyen öğretmenlerde büyük bir heyecan yarattı. Bu açıklama sonrasında Milli Eğitim Bakanlığından 30 bin şubat öğretmen ataması hakkında resmi açıklama bekleniyor.

 GooglePlay

FACEBOOK ÖĞRETMEN SAYFASI

FACEBOOK ÖĞRETMEN GRUBU

Şubat 2017’de 30 Bin Öğretmen Ataması Olacak” İçin 5 Sıkça Sorulan Sorular

 1. Oktay dedi ki:

  1500 demis siz 15 bin yazmissiniz ?

  1. yunus dedi ki:

   o kadar okudum haberi 15 bin görmedim.

   1. ss dedi ki:

    Arkadaşlar şaka gibi yorum yazıyorsunuz. Kusura bakmayın ama algıda seçicilik de mi yok o kadar hayret… 1500 engelli toplamında 30 bin yazdığının farkına varmışsınızdır. 2017 temennim bu. Bir de çok okumak gerekir. Herkrs üniversite mezunu oldum deyip kitap açmıyor sınav kitabı haricinde, yazık…

 2. elif dedi ki:

  Merhabalar her atamada yeni başvuru oluyor mu ? Ben ağustos ayındaki atamaya ön başvuru yapmadım. Şubat ayı için başvuru yapabiliyor muyum ? Şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, tabii ki hocam eğer bir atama olursa başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir