USD
3,1138
EURO
3,3973
ALTIN
127,2659

İstanbul’da Kar Tatili

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamayla 18.01.2016 Pazartesi günü yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul’da okulların tatil olduğunu duyurdu. İstanbul’da okulların tatil olduğunu öncesinde ise İstanbul Valisi Vasip Şahin duyurdu. Cuma günü sömestr tatiline girecek olan okulların pazartesi tatil olmasıyla öğrenciler erken tatil sevinci yaşadı. Kar yağışının salı akşamına kadar devam etmesi bekleniyor. Böylelikle yarın tatil keyfini yaşayacak olan […]

İstanbul’da Kar Tatili

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamayla 18.01.2016 Pazartesi günü yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul’da okulların tatil olduğunu duyurdu. İstanbul’da okulların tatil olduğunu öncesinde ise İstanbul Valisi Vasip Şahin duyurdu.

Cuma günü sömestr tatiline girecek olan okulların pazartesi tatil olmasıyla öğrenciler erken tatil sevinci yaşadı. Kar yağışının salı akşamına kadar devam etmesi bekleniyor. Böylelikle yarın tatil keyfini yaşayacak olan öğrencilerin gözü pazartesi akşamı da valilikte olacak gibi.

Okulların tatil olmasıyla birlikte öğretmenlerin aklına ise ek ders kesintisi yaşayacak mıyız sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabı için ilgili yazımızı okumak için lütfen tıklayınız

Öğretmen Haber ve Paylaşımları İçin Grubumuza Bekleriz Facebook-icon

YORUMLAR

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.