• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KPSS Soru ve Cevapları

KPSS Soru ve Cevapları

22 Mayıs 2016 Pazar günü KPSS ve Eğitim Bilimleri sınavı iki ayrı oturumda yapıldı. Saat 9.30’da başlayan KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür testlerinde adaylara toplam 120 soru soruldu. Bu oturuma KPSS’ye başvuran herkes girmek durumunda. Eğitim Bilimleri sınavı ise saat 14.00’te yapıldı. Öğretmen atamalarına başvurmak isteyen adaylar bu oturuma girmek zorundalar. Bu oturumda adaylara 100 soru […]

22 Mayıs 2016 Pazar günü KPSS ve Eğitim Bilimleri sınavı iki ayrı oturumda yapıldı. Saat 9.30’da başlayan KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür testlerinde adaylara toplam 120 soru soruldu. Bu oturuma KPSS’ye başvuran herkes girmek durumunda.

Eğitim Bilimleri sınavı ise saat 14.00’te yapıldı. Öğretmen atamalarına başvurmak isteyen adaylar bu oturuma girmek zorundalar. Bu oturumda adaylara 100 soru sorulmakta. Gelecek hafta ise KPSS alan sınavları yapılacak.

KPSS Soru ve Cevapları

KPSS soru ve cevapları, Eğitim bilimleri soru ve cevapları ÖSYM tarafından açıklandı.. ÖSYM en son YGS soru ve cevaplarını açıklamıştı. KPSS soru ve cevaplarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2016 KPSS Soru ve Cevapları

2016 Eğitim Bilimleri Soru ve Cevaplarını indirmek için aşağıdaki ilgili linklere tıklayınız:

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor