USD
3,6732
EURO
3,9405
ALTIN
151,0792

PTT 1038 Personel Alacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Müdürlüğü 35 mühendis, 5 mimar, 5 avukat, 711 gişe ve büro görevlisi, 25 tekniker ve 257 dağıtıcı personel işe alacak. PTT’nin İlan Açtığı Kadrolar ve İlanlar Mühendis Alım İlanını görmek için tıklayınız. Mimar Alım İlanını görmek için tıklayınız. Avukat Alım İlanını görmek için tıklayınız. Gişe ve Büro Görevlisi Alım İlanını görmek için […]

PTT 1038 Personel Alacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Müdürlüğü 35 mühendis, 5 mimar, 5 avukat, 711 gişe ve büro görevlisi, 25 tekniker ve 257 dağıtıcı personel işe alacak.

PTT’nin İlan Açtığı Kadrolar ve İlanlar

Mühendis Alım İlanını görmek için tıklayınız.

Mimar Alım İlanını görmek için tıklayınız.

Avukat Alım İlanını görmek için tıklayınız.

Gişe ve Büro Görevlisi Alım İlanını görmek için tıklayınız.

Tekniker Alım İlanını görmek için tıklayınız.

Dağıtıcı Alım İlanını görmek için tıklayınız.

Başvuru Şekli ve Tarihi

PTT’nin ilan ettiği bu kadrolara iş başvurusu yapmak isteyenler  04-08 MAYIS 2016 tarihleri arasında kurumun internet siteleri olan ” www.ptt.gov.tr ve http://ik.ptt.gov.tr ” adreslerinden başvuruları yapabileceklerdir. Başvuruları yapan adaylar daha sonra sözlü sınav için çağrılacak olup yapılacak olan sözlü sınavlardan sonra atamalar gerçekleşecek.

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır İnternet sitemizde yayınlanan makale, yazı ve dokümanlar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.