Diğer, Manşet

‘Eğitimde değişim’ başlıyor

9k=

Eğitim alanında önde gelen isimlerinin bir arada olacağı Eğitimde Değişim Konferansları’nda ülkenin farklı yerlerinden bine yakın eğitimci, Türkiye’in ve dünyanın ileri gelen eğitimcileriyle bir araya gelerek eğitimde değişimi konuşacak.n

Eğitimde yeniliklerin konuşulacağı konferans, katılımcılara ilham veren keyif alan bir ortam içinde yapılacağı, belirtilirken, konferansın eğitim sektöründe yeni bir sinerji yaratmayı hedefliyor. Eğitimde Değişim Konferansları’nda anaokulundan yüksek öğretime kadar her aşamada görev yapan ülkenin farklı bölgelerinden binden fazla eğitimcinin katılacağı ifade edildi.

Eğitimde Değişim Konferansları Organizasyon Komitesi Başkanı olan MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı, “Okulda Üniversite Modeli”nin kurucusu Prof. Dr. Mustafa Özcan yaptığı açıklamada, eğitimin değişim olduğunu, değişime direnmenin de yok olma anlamına geldiğini söyledi.  Kendilerinin değişmek ve değişime yön vermek istediklerinin altını çizen Prof. Dr. Özcan, dünyayı değiştirmek için yola çıktıklarını ifade etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir