SGK

4C İsteğe Bağlı Ödeme Dökümü

2Q==

4C hizmet dökümü için gerekli olan tüm desteği almanız için e devlet şifrenizle birlikte sisteme giriş yapmanız, daha sonra ise, SGK bölümüne girerek, hizmet dökümlerinizi almanız mümkündür. 4C isteğe bağlı ödeme dökümü almak için sisteme girip, yazıcınızdan döküm alabilirsiniz.

Bir çok SGK  dökümanına erişebileceğiniz içeriğe ulaşabileceğiniz sistemde, e devlet şifresi, mobil imza, elektronik imza ve internet bankacılığı şifreleri ile, yeni kimliklerin şifrelerini kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Hizmet Dökümü Almak Ücretli Mi?

E devlet üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemler ücretsizdir. Bu nedenle ihtiyacınız olan şifreleri elde ettiğinizde gerekli olan alanlardan her türlü devlet işlerinizle ilgi bilgi edinebilirsiniz.

Hizmet dökümü alabileceğiniz sistemde yer alan tüm işlemlere erişimin kolay bir şekilde gerçekleşeceği günümüzde, isteğe bağlı ödeme dökümü alabilirsiniz.

Ne Tür Bilgilere Erişebilirsiniz?

Hizmet dökümü almak için bir çok farklı amaçla bilgi alabilirsiniz. E devlet sistemi üzerinden maaş bilgilerinizi, dava dosyalarınızı, vergilerinizi ve araç işlemlerinizi öğrenebilirsiniz.

Özellikle emeklilik işlemleri sorgulama gibi konular hakkında bilgi almak isteyenler, her aşamada e devlet sistemi üzerinden bir çok konuyu takip edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir