Yararlı Siteler

Gamze Özkul Yeni Sezon Tesettür Elbise Modelleri

2Q==

Gamze Özkul Tesettür Elbise Modellerinde 8 Önemli Detay

  • Kadife: Nadide bir kumaş olan kadife hemen her tesettür elbise modeli ve aksesuarı üzerinde yer alırken, yumuşak ve sıcak bir stil yaratmaya yardımcı oluyor.
  • Dantel: Zamansız moda dantel, abiye tesettür giyim modelleri yanında günlük giyim ürünlerinde de sıklıkla kullanılıyor. Bir kadın için en feminen detay dantel olsa gerek.
  • Nakış: Belinde, yakasında ve manşetlerde nakış kullanımı geleneksel bir stildir, ancak marka tasarımlarında çok yaratıcı modelleri bir elbiseye zarafet ve fark katıyor.
  • Desen: Birbirinden farklı desenlerin kullanıldığı Gamze Özkul elbise modelleri, hem yaz hem de kış stillerinde her zaman popülerdir ve popüler olacağa benziyor. Çiçek desenleri, bahar dalları, toprak teması desenler ile bahara merhaba deyin.
  • Volan Kol: Özellikle dirsek ve bilek ortasından hareketlenen volan kol detayı tasarımcı markanın tesettür elbise ve bluz modellerine hem hareketlilik katıyor hem de algıda vücut asimetrisini düzeltiyor.
  • Fırfır: Modada fırfır çok önemli bir detaydır. Özellikle üst bölge, göğüs, kol ve etek kısımları fırfırlı elbiseler vücut kusurlarını gizlemekte eşsizdir. Hemen her üst parçada bu sezon fırfırlar yer alıyor ve tesettür giyim modellerini hareketlendiriyor.
  • Kapüşon: Bu Sokak tarzı, tesettür giyimde pek fazla yer bulmamış olmasına rağmen sportif trendin yaygınlaşmasından sonra sıklıkla görüyoruz. Gamze Özkul kapüşonlu mont ve sweatshirt modellerinde de bazı kapüşon stilleri kullanıyor.
  • Robadan kesim: Hareketli stil giyinmeyi sevenlerin en çok tercih ettikleri bluz ve elbise modelidir. Yaratıcılığa izin veren pek çok eklenti ile güncel tasarımlar koleksiyonda alıcılarını bekliyor.

Gamze Özkul tesettür giyim koleksiyon parçalarını nerede bulabileceğinizi merak ediyorsanız Tesetturabiye.com web adresini ziyaret etmenizi öneririz. Hem yeni tasarım tesettür giyim modellerini hem de çok cazip fiyatlı outlet ürünlerini bulabileceğiniz online alışveriş adresinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir