Reklam & Sponsorluk

2015 yılında açılmış olan kamudanses.com haber sitesi birçok kategoriyi bünyesinde barındırmakta. Ticari amaç gütmeksizin açılan sitemiz, yayın hayatına başladığından bu yana inişli çıkışlı olmak üzere, bünyesinde barındırdığı yazıları aylık 60.000’i aşkın ziyaretçisine okutabilmeyi başarabilmiş, ziyaretçilerini takipçi haline getirmeyi görev edinmiştir. Ziyaretçilerin ve takipçilerin katkısıyla ezkaza artan teknik değerler sonucu markaların dikkatini çekmeyi başarmış ve hatrı sayılır onlarca firmayla reklam anlaşması sağlamıştır. Site üzerinden sağlanan reklam ödemeleri, hosting/domain gibi giderleri karşılamak için harcanmaktadır.

 

Reklam Türleri ve Fiyatları

 kamudanses.com’da +18 site tanıtımı yapılmamaktadır, teklif etmeyiniz. 

Tanıtım Yazısı: Sitenin Tanıtım kategorisine yazı dahil edebileceğiniz reklam formatı. Bu kategori dışında herhangi kategoride reklam/tanıtım yazısı yazılamaz. Maksimum 3 link bulunabilir. Tanıtım yazısı yayına alındıktan sonra yazı üzerinde sonradan herhangi değişiklik yapılamaz. Tanıtım yazısı reklam süresi, site ömrüyle doğru orantılıdır.

Ücreti: 45 TL (Yazı tarafımızdan hazırlanacaksa +10 TL)

Banner Reklam: Sitenin sağ tarafında (sidebar) 90×90 boyutunda yer alacak resim reklam tipidir. Gif, png, jpg uzantıları dışında reklam görseli kabul edilmemektedir.

Ücreti: Aylık 75 TL // 3 Aylık 200 TL

Sitede 1000’e yakın özgün ve bilgilendirici haber bulunmaktadır. Sitemiz editörlerimiz tarafından her gün güncellenmektedir.

kamudanses.com Bazı İstatistiklerimiz:

Site Yaşı: 3 yaşında
Günlük Tekil Hit: 2.000 (ortalama)
Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Gelen maillere mesai saatleri içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Facebook:   www.facebook.com/kamudanses/

Twitter:   www.twitter.com/Kamudanses

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Konu

    Mesajınız